Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a barátomra?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam mostanában azon, hogy elkezdem egy szakmának a képzését, és azon, hogy leteszem a jogsit. Viszont a barátom ezeket ellenzi. Azt mondja már túl öreg vagyok hozzá, meg hogy a 20-as éveim elején kellett volna, most már túl késő, semmi szükségem ezekre. 31 éves vagyok. Belátom amúgy, hogy már nem vagyok valami fiatal.
júl. 3. 21:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mindenhez IS fiatal vagy, nemhogy öreg.

Másrészt semmi köze hozzá, nem kell vele egyeztetned, egy kontrolláló kis pöcs aki fél, hogy majd kinősz a kis szárnyai alól, azért próbál visszafogni.

júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen kezdtem az egyetemet levelezőn, és a csoporttásaim

jó része 30-as, 40-es emberekből állt.

Milyen dolog az, hogy ne dönts nélküle ilyen dolgokban? Ez a te életed és te megélhetésed! Ha ilyen hozzáállása van a párocskádnak, hogy ennyire lehúz és ledegradál, hogy a te korodban már ne is kezdj bele semmibe nem tudom milyen jövőképetek van együtt.

júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem is eltek együtt es így elbizonytalanit? Érdemes lenne visszagondolnod hogy mirol beszelt még le. Ha nem tamogat erzelmileg, lehuzos fajta,akkor ne tervezz vele komolyan es itt be ott mi amit mond.
júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!