Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a barátomra?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam mostanában azon, hogy elkezdem egy szakmának a képzését, és azon, hogy leteszem a jogsit. Viszont a barátom ezeket ellenzi. Azt mondja már túl öreg vagyok hozzá, meg hogy a 20-as éveim elején kellett volna, most már túl késő, semmi szükségem ezekre. 31 éves vagyok. Belátom amúgy, hogy már nem vagyok valami fiatal.
júl. 3. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Va rá pénzed? Ha igen, semmi köze hozzá. Ha azt akarod, hogy ő támogasson, akkor meg ez is része a kérdésnek.

Nem vagy öreg tanulni. A kérdés, hogy ő mit akar "kezdeni veled" - fel akar csinálni, és azt várja, hogy a gyerekekkel foglalkozz a következő években?

júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Ne hagyd, hogy visszahúzzon.

Még csak 31 éves vagy.

Csináld, amit szeretnél, ne hallgass senkire.

És mi az, hogy ellenzi? Ki ő neked?

júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vagy öreg tanulni vagy bármi mást csinálni. A kor ebben az esetben valóban csak egy szám. Én el sem tudnám képzelni, hogy 80 évesen ne tanuljak majd nyelvet vagy valami új dolgot ne próbálják ki pusztán amiatt, mert valaki öregnek tart hozza.

Ha telik rá és kedved is van, mindenképp vágj bele ☺️

júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
És ezt melyik pizsamajaban álmodta, hogy 31 évesen öreg vagy ezekhez? Hol él ő a középkorban?
júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jobb ha szerinte ezt közösen megbeszéljük nélküle ne döntsek. De nem élünk együtt
júl. 3. 21:35
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az ilyen negatív ember azonnal lapát. 31 éves vagy, ne röhögtess, ismerek több olyat is, aki 50 évesen kezdett bele teljesen másba, mint amit addig csinált. Én 44 évesen kezdtem el nyelvet tanulni, és nézegetem a kurzusokat is, hogy mit lehetne még csinálni. A tanuláshoz soha nem leszel túl öreg, tudod a tudás hatalom. Akármibe kezdesz, attól csak fejlödsz. Én az ilyen visszahúzós embereket el is távolítom az életemböl, nincs rájuk szükségem, mert nem arra mennek, amerre én.


Beszélné meg vele a halál közösen, ha még csak együtt sem éltek és szerinte túl öreg vagy bármihez is. A te életedért kizárólag te vagy a felelös, nyugodtan döntsd el és csináld. Tudod ha rálépsz egy útra, lesznek olyanok, akik lemorzsolódnak, mert nem akarnak veled menni, de útközben találsz aztán hasonszörüeket, akik megértik és támogatnak benne.

júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Szakítanék vele, egy 30+ éves NEM IDŐS, nagyon visszahúzós szar ember
júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés hogy abban a szakmában aztán szenvednél e. Meg a kocsival járo fenntartási koltségeket bírnád e.
júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Ja az ne érdekeljen. Gondolkodni nem kell elore. Csak csinálni.gyk filozof.
júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

36 Évesen kezdem az egyetemet.

Van még kérdésed? :D


(Ne hallgass a párodra, nyomjad csak!)

júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!