Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve együtt vagyunk a barátnőmmel és amikor jóban vagyunk, mindig elmondja mennyire szeret, hogyha én nem lennék nem akarna már tovább élni stb stb... Nem egyszer volt már, hogy csak úgy elkezdett sírni amikor rám nézett, és közbe olyanokat mond, hogy annyira örül, hogy én az övé vagyok meg ilyenek. Egyszóval, mindennap ezt csinálja ami jól is esik, én ennyire nem mutatom ki az érzéseimet, sőt!

Viszont ez csak akkor van, hogyha jóban vagyunk, nem vagyunk haragban. Nem mondom, hogy mindennap veszekedünk, de amikor igen totálisan leszar. Ha nem írunk 2 hetet akkor nem. Ő semmi pénzért nem írna rám, folyton csak akkor békülünk ki, ha én írok rá. Viszont akkor elég egy szó, már jóban is vagyunk, és leszarja, hogy közbe nem írtunk 2 hetet. És ez állandóan így megy, ha össze veszünk, mindig nekem kell keresni őt, mert ő sosem tenné, de amikor jóba vagyunk akkor kb ő a legboldogabb a világon. Ez csak színész lenne vagy mi? Gyereknek se mondanám, hogy még az. 25 éves már. Mit gondoltok?



júl. 4. 20:18
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
56%
Nem töki, elmebeteg. Bipolàris valszeg. De értékelem az igyekezeted, h szinésznőként àllítod be. Ezek a szerencsétlenek ezt nem tudatosan csinàljàk, de te dönthetsz, h felülsz-e a hullàmvasútra.
júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát már 2 éve együtt vagyunk, szóval nehéz már ez az egész. De totál összezavar. Kérdem én. Aki ennyire szeret, legalább is ahogy elmondja, mert tényleg nem túlzok, hogy kb minden héten sír azért, mert mennyire szeret, közbe olyat mondd, hogyha vége lenne az egésznek, ő már még azon is elgondolkodna, hogy elteszi magát láb alól, akkor az ilyen, hogy bírja ki, hogy nem ír mondjuk 2 hetet?🤣 Mert aki ennyire szeret, az fél napot nem bír ki, nem még sok-sok napot, állandóan. Na mindegy is..
júl. 4. 20:28
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
Nem olvastàl utàna....2hét depi, 2hét normàl a menetrend. Depiben magukhoz sem szólnak, normàlban meg pörögnek, mint a legvidàmabb ember...
júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jatszik veled. Ez borzasztó, ez.nem párkapcsolat. 25 eves? És mentalisan 5
júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Valószínű a barátnőd szélsőségesen éli meg a dolgokat, ettől még nem feltétlen beteg. Abban a két hétben meg azért nem ír, mert gondolom én, hogy szeret szenvedni és várja hogy Te írj. Attól még ebben a 2 hétben ugyanannyira szeret csak kicsit teátrálisabb lányt sikerült választanod.
júl. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat ez, amelyikben ket hetig nem beszeltek? Nem tudjatok egymasrol, mi van vee egy honap feleben, ez nem normalis. Minek vagytok meg egyutt?
júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Te az exbarátnőmról írsz.
júl. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, bocsi, ez téves.
júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy Te ezek szerint sokkal jobban szereted Őt, mint ő Téged. Viszont ha nagy veszekedések után mindig kibékültök, akkor nyilván Ő is szeret Téged.
júl. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!