Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet a páromnak? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a páromnak? Már nem szeret úgy, mint régen?

Figyelt kérdés
Mostanában kevés a szex, a kettesben töltött idő. Amikor időben akarom a gyerekeket ágyba vinni és altatni, akkor hátráltat engem. Korán kelek a munka miatt, ezért korán is alszom el. Emiatt este 8-ra kénytelen vagyok a 6 éves gyereket altatni, míg az 1 évest 9-re. Ilyenkor mindig kitalál valamit, hogy húzza az időt. Nem bírok sokáig fennmaradni, máshogy nem megy.
júl. 4. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Ő mit tesz azért, hogy te eleget tudj pihenni, és jobbkedvűen, jól bírd a napjaidat?

Hogyan hátráltat a gyerekek lefektetésében?

júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
6 évest nem kell altatni. Sokmindent meg tud csinálni magától is ekkora gyerek, nevelés kérdése. A gyakorlatban mit jelent pontosan, hogy hátráltat?
júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig húzza az időt. Kitalál valamit ahhoz.
júl. 4. 21:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiégett a családi életben a pasid.


Támogasd és beszéld meg vele mi a gond.


Mert ha nem oldjatok meg akkor hamarosan vége lesz a kapcsolatnak.

júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kétlem, mert a pasi én vagyok.
júl. 4. 22:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy már csak mellékszereplő vagyok neki.
júl. 4. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogyan hátráltat?

Már miért lennél mellékszereplő? Miből gondolod ezt?

júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Tud eleget pihenni? Nőnek érezni magát? Van hobbija, szabadsága? Vagy egész nap robotol, te lesz--rod, aztán meg mennél a napi betevő szexért? Nem csodálnám, ha ilyen túlélőüzemmódban nem lenne kedve....

De persze lehet szeretője van és neki tartogatja magát.

júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őt kérdezed meg? Mi csak találgatni tudunk.
júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szeret és nem kíván itt a vége...
júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!