Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnál szeretnék menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnál szeretnék menni udvarolni (úgy ahogyan régen volt szokás) csak nem tudom, hogy közöljem vele ezt! Simán mondjam meg neki hogy megyek nálatok udvaroln? Vagy várjam amíg ő hív?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, most kezdődött életem első párkapcsolata. Sajnos nincs egy olyan felnőtt barát családtag aki a kérdéseimre komolyan tudna válaszolni. Kérlek benneteket ne nevessetek ki!
2015. nov. 14. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi? nem értem a kérdést.
2015. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mit kell ezen bejelenteni elmész hozzá ott vagy pár órát eleinte 10-11 között lelépsz vagy előbb

majd idővel csak dugás után

aztán meg már mész vele reggelizni mintha otthon lennél :D

2015. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés kicsit"katyvaszos" :)

Gondolom vidéki, falusi fiatal lehetsz. Az írásmód megfogalmazása erre utal. Nem sértésnek szánom, csak ez fogalmazódott meg az írásod alapján.

Amint írod, most kezdődött a párkapcsolatod. Gondolom már néhány randin azért túl vagytok?

Hívd fel nyugodtan. Hívd el valahová, vagy említsd meg neki, hogy felmehetne hozzád. Pl. be szeretnéd mutatni a szüleidnek.

Fordítva is csinálhatod. Felhívod és megkérdezed, hogy átmehetnél-e hozzájuk.? Virágot azért vihetsz neki.

Egyre sűrűbben találkoztok, és kialakulnak a dolgok. Hol nálad, hol náluk lesztek. Egyszer te alszol ott, egyszer ő fog nálad aludni, és így tovább. Egyre több időt fogtok tölteni egymással és kiismeritek egymás szokásait.

2015. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es!

:D Ne ijesztgesd már a fiatal hős szerelmest. :D

2015. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem páromnál hanem páromhoz.
2015. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!