Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el a páromnak, hogy már nem tud mindent ugyanúgy csinálni mint régen, hiszen együtt élünk és az én életemhez is alkalmazkodnia kell?

Figyelt kérdés
Nálunk alszik a barátaja, ebbe még bele is mentem, viszont közöltem hogy tanulnom kell.Erre éjfélig nálunk ittak, tanulni hangzavarban nem lehet, így hajnalig fent voltam(előző este 3 óra alvás), és amikor megjöttek még fel is keltettek olyan hangosak voltak, így ismét csak 3 óra alvás lett belőle. Képtelen vagyok így élni!
2009. dec. 11. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy ez neked így nem megy, mert tanulni akarsz. Amíg nem állsz elé és mondod meg neki egyértelműen mi a baj, na meg mi lesz a következménye annak, hogyha nem változtat. Így nincs értelme akkor együtt élnetek, ha egyik nem tartja szem előtt a másik érdekeit és igényeit. Találjatok valami kompromisszumot erre. Ne félj vele egyenesen beszélni! Meg fogsz lepődni az eredményen. Én annyiszor próbáltam apró célzásokkal, virágnyelven megmondani neki mit akarok, de nem vette a lapot. A férfiak nem veszik a kódolt üzeneteket, egyenesen és egyértelműen kell velük beszélni aztán majd meglátod mi lesz az eredmény. Nyilván te sem várod el tőle a remete életet, de azért amikor neked van valami fontos, akkor ezt tartsa már tiszteletben. Ha meg nem tud alkalmazkodni, akkor meg semmi értelme az egésznek.
2009. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, a kódolt üzenetet nem veszik a pasik. Én is kerültem hasonló helyzetbe... de nálunk nem volt gond. Nem valami megértő a pasid....

Mondd meg neki kerek perec, hogy ne csiláljon ilyet többet, hisz tudhatná, hogy neked milyen fontos a tanulás. Ha számítasz is neki valamennyire, ennyit meglehet tenni.

2009. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem vesszük a kódolt üzenetet. Bár a nevébe is benne van, hogy miért nem;)
2009. dec. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!