Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a barátomra?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam mostanában azon, hogy elkezdem egy szakmának a képzését, és azon, hogy leteszem a jogsit. Viszont a barátom ezeket ellenzi. Azt mondja már túl öreg vagyok hozzá, meg hogy a 20-as éveim elején kellett volna, most már túl késő, semmi szükségem ezekre. 31 éves vagyok. Belátom amúgy, hogy már nem vagyok valami fiatal.
júl. 3. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Párod visszahúz. Én kidobnám. Amúgy normális párkapcsolatban inkább örülnie kéne, hogy vannak terveid. Sőt akár pénzügyileg is besegíthetne...
júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Legyen eszed. A párod lebeszél a jogsiról? Inkább támogatnia kéne, hogy letedd. KB 70 éves korodig vezethetsz, az még 40 év. Miért is késő? Az életben nagyon is jól jöhet, sosem tudni mit hoz a jövő. Ráadásul bocs, de a barátod is vagy lesz vagy nem, van ez úgy manapság, hogy szakítanak a felek. Miatta ne mondjál le a jogsiról biztosan.

Szóval inkább az ilyen barátról kéne lemondani mert hátráltat ahelyett, hogy inkább támogatna.

júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as honnan pattant ki ez az agyatlan hozzászólás? Nekem is van jogsim, de kocsit nem tartok, mert nincs rá szükségem. Jogsim viszont van, mert ha kell egy kocsi, akkor tudok bérelni és tudom használni.

Ha meg új szakmát akarok tanulni, akkor valószínűleg olyat választok, ami érdekel és abban biztos nem fogok szenvedni. Másrészt meg nem is biztos, hogy abban akarok dolgozni, lehet, hogy csak hobbi szinten foglalkoznék vele, mert érdekel.

júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Persze a szekmaszerzés mindenki álma, meg a jogsi kocsi nelkul is.

Miért hülyítitek?

júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 évesen fejeztem be az utolsó szakomat egyetemen. Jogsim nincs, nem is kell, de ha esetleg majd kéne, megcsinálnám.
júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
14.Nekem is van jogsim autó nélkül. Ez tényleg olyan furcsa?
júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A jogsi=hihetetlen szabadság.

Egy új szakma mindig jól jön, lehet, hogy csak pár évig fogsz benne dolgozni, lehet hogy 20évig, de a tudást senki nem veheti el tőled. Csináld!

A párod meg dobd ki, csak visszahúz és már most irányítani akar.

júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 retektorta ***** válasza:
50 éves leszek idén, most tanulok repülőt vezetni. Nem hinném, hogy a jogsi 31 évesen késő lenne, bár nyilván 20 évesen könnyebb megtanulni bármit is. Küldd el a fszba azt a gyökeret.
júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36 évesen lett jogosítványom. A tanulás sosincs életkorhoz kötve.
júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá. Én pl. nem is lennék vele, ha visszahúz, és nélküle nem dönthetek.
júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!