Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy a srácoknak csak a nagymellű, tökéletes alakú nők kellenek. Az ismerettségi körömben mindenki csak azokért rajont stb. Azonban itt mindig olvasom, hogy nyilván fontos a külső is, azonban ti nem ilyenekre vágytok. Miért bújtok el a világ elől?
2010. okt. 31. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Rendben;)
2010. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

szerintem azért bújnak el a világ elől, mert a sok p*csa nem kíváncsi rájuk. mert a legtöbb leánynak nem az kell, hogy egy srác értelmes legyen, hanem hogy jól nézzen ki, meg "menő" legyen, meg az összes ilyen f*szom dolog, ami csak felszínes baromságra elég, de kapcsolatra nem igazán.. ja bocs, de az ilyeneknek EZ a kapcsolat. na ezért.


20L

2010. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
azért bújnak el, h csak a normális lányok találják meg őket. :) én megtaláltam a magam kis hercegét, jól el volt rejtőzve.
2010. okt. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

Valójában nem bújnak el a normális férfiak, csak nehezebb észrevenni öket, ugyanis ök nem ékes tollú pávák, vagy hangosan ordiáló majmok.



21/F

2010. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

Nem hangosan ordibáló majmok, és nem beképzeltek, én pl tegnap is itthon néztem az x-faktort :D, de nem azért mert visszahúzódó vagyok, csak így érzem jól magam, persze jó néha a kis kikapcsolódás. És mindenki mondja hogy menjek el modellnak, izmos is vagyok, mondjuk ez a sport miatt, és csak azért nincs barátnőm mert only fiú suliba járok :S

A lányok meg ne mondjanak olyat hogy nincs herceg a fehér lovon:D, "bárki" lehet az számukra.

2010. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Én nem bújok el, csak nem mutatkozom annyit... Meg normális sem vagyok :D
2010. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig ezt a 60+ hszt, de én azért bújtam el, mert a világ nem volt kíváncsi rám. Hiába nem vagyok dagadt, vagy ronda, ha nem teszem a fejem meg nem játszom a menő "mindenkitmegbszok" partiarcot akkor a lányok 99%a le sem sz*r. Úgy pedig nincs értelme...


Szerencse, hogy ráakadtam egy hozzám hasonló gondolkodású, szép, okos, csodálatos lányra akivel szeretjük egymást. :)

19/F

2010. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

A sok beszédet inkább összefoglalom egy képregénnyel:


[link]

2010. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, de akár fordítva is fel lehetett volna tenni. A választ részben leírom:


Én hallássérült vagyok, nagyothalló. Úgy látom ilyen félig roncs emberekkel amilyen én vagyok, nem jönnek össze a lányok, pedig nem szeretnék teljesen süket lánnyal összejönni, és nem azért mert ő süket lenne, hanem azért mert ők teljesen mások, mint a halló társaik. Egyszer leültem egy lány mellé a buszon. Teljes mértékben megvetéssel nézett rám, mert láttam rajta a reakciót, hogy nem tetszett rajta. De mindegy...


Én is s normális kategóriába tartozom, persze ezt megítélni másnak a dolga vagyis, milyen embernek látnak engem. Nem járok bulizni, itt barátaim nincsenek, női ismerőseim meg főleg nem. Persze vannak ismerősök és máshol is, de nem vagyok velük mély kapcsolatban. Magányos vagyok borzasztóan, mert nincs szerelmem, illetve nincsenek normális szórakozó helyek. A diszkókat nem szeretem, nem szeretek ugrabugrálni egy helyben, viszont egy romantikus tánccal többre mennék.


De amíg mindenki iwiwezik, májvipezik, fécbúkozik, emesenezik és olyan szórakozó helyre jár, ahol a hagyományos ismerkedési lehetőségeket teljesen a háttérbe szorítja az esélyek jelentősen lecsökkennek. Az ilyen helyeken csak dugnak, füveznek, isznak és undorító zenék mennek...


A lányok nagy többségénél sp dallam megy a fülükben, akár utcán akár vonaton, akár boltban és akárhol. Nem lehet hozzájuk szólni. A másik, hogy elvannak a barátnőjükkel, még esélyt sem adnak nagyon, hogy beszélgessünk velük, mert lelépnek...


De rengeteg okot lehetne felvetni erre, és hosszasan magyarázni, a legjobb összeülni egy este és megbeszélni egy sör mellett :).


Talán én vagyok túl régi módi, viszont én akkor is az ismerkedésnek más formáját szeretném átélni és nem a virtuális világba menekülni, ahogy ezt manapság sokan teszik. A normális lányokról meg az a véleményem, hogy nagy részüket meg elvitte a pasi.


Remélem lesz még alkalmam olyan nőkkel ismerkedni, akiknek bejövök és fordítva. Akit szerethetek és babusgathatok. Akivel alapíthatok családot és gyerekkel ajándékoz meg. Ők pedig unokákkal. Valahogy így kellene élnünk, egy 21 FFI

2010. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!