Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy a srácoknak csak a nagymellű, tökéletes alakú nők kellenek. Az ismerettségi körömben mindenki csak azokért rajont stb. Azonban itt mindig olvasom, hogy nyilván fontos a külső is, azonban ti nem ilyenekre vágytok. Miért bújtok el a világ elől?
2010. okt. 31. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
hát pedig biztos aranyos vagy;)
2010. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
00:35 akár hiszed, akár nem.. szép vagyok.. Csak többnnyire a jóképű csáveszok f*szkalapok. Ennyi. :]]]
2010. okt. 31. 00:38
 23/69 anonim ***** válasza:
hát öö izéé.Köszönöm:)Ezt mások látják,tudják:)Én nem szoktam észre venni magamon:):D
2010. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:

"Uhh kérdező, nem lehetsz valami szép lány, ha rágerjed a csúnya csávókra.


Egyébként azért, mert többnyire looserek, és a való életben nőhöz hozzá szólni sem tudnának."


Az, hogy egy lánynak egy kevésbé helyes srác tetszik miért jelenti azt neked hogy a lány sem szép?

Én is inkább a normálisabbak közül való vagyok, mégsem vagyok balf*sz a való életben, ehhez mit szólsz?


Egyébként meg loser és nem looser, paraszt

2010. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
Senki nem vesz észre mindekt :( Nem tudom mért de tényleg mint ahogy mondták "A világ fordul el tőlünk"
2010. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
Na megjött már egy tapló is:DGondolom te meg a legrajabb,sármosabb gyerek van kint a réten-.-
2010. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%
"ők lesznek a jövőbeli férjeink" miután már kiélted magad jó egy ilyen rendes srác is aki nem ver át mi? Előbb nem kellenek, csak a jóképű csávók... Komolyan mondom annyira kiábrándító ez az egész. Mintha sajnálatból lennétek csak az ilyen srácokkal, vagy azért mert csak kell egy kis önbizalom növelő nektek. Szánalmas hogy itt minden lány sipákol hogy jajj jajj normális pasi, de a való életben le se sz@rják őket és csakis valami érdekből vannak velük. Lehet lepontozni... Egy ilyen srác, 18/f
2010. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:

kérdező:igazad van :)

általában,de mindig reménykedünk egy tökéletes pasiban,aki nincs

és nincs ezzel semmi baj,az élet így szép

2010. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
56%
16éves lány,benned egy felnőtt,író nő veszett el:Dkomolyan mondom,el sem hiszem,hogy csak 16éves vagy:$Most már egyre jobban értem a kérdésedet is
2010. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
jaaaajj,aranyos vagy,köszönöm,most szó szerint elpirultam:):$
2010. okt. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!