Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy a srácoknak csak a nagymellű, tökéletes alakú nők kellenek. Az ismerettségi körömben mindenki csak azokért rajont stb. Azonban itt mindig olvasom, hogy nyilván fontos a külső is, azonban ti nem ilyenekre vágytok. Miért bújtok el a világ elől?
2010. okt. 31. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
00:24 megkérdezhetem hogy hány éves vagy?:)
2010. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
miért érdekel a korom?:D
2010. okt. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
félreértés elkerülése végett,csak is azért,mert elég tapasztaltnak,"bölcsnek" tűnsz:)Aztán kiváncsi vagyok,hogy mind ez 10en éves fejjel e:)
2010. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
Ott vannak körülötted, csak egyszerűen a "barátaidnak" hívod őket, mert "nem vagy szerelmes beléjük", és/vagy mert "nem akarod elrontani a barátságotokat", és/vagy mert "kedveled, de nem úgy", és/vagy mert "nem tudod értékelni férfiként", stb. .
2010. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
igen 10en éves fejjel :D
2010. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
áhh értem:):Dhát elismerésem:)De ezek után kérdezem Én,akkor Te,meg a hozzád hasonló lányok merre bujkálnak?:):D
2010. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
itt az első hibám:én vagyok az "apakomplexusos lány" :)
2010. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 Moszuke ***** válasza:
60%

hát a pár választás a megalkuvásról szól.

mindenki tudja milyen az ideális emberi test/elme belénk lett programozva, hogy az vonzzon minket.


még sem vár senki arra, hanem beéri egy kevésbé tökéletessel.

és az ember párja "megszépül" az első csók után, a szex után, eljegyzés után. stb...és a végén az lesz, hogy a párunkat tökéletesnek látjuk. pedig koránt sem az.

hogy most ezzel mire céloztam magam sem tudom:D

késő van már

2010. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
18%

Uhh kérdező, nem lehetsz valami szép lány, ha rágerjed a csúnya csávókra.


Egyébként azért, mert többnyire looserek, és a való életben nőhöz hozzá szólni sem tudnának.

2010. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
Nem veszem hibának;)..de ott is leírtam h velem is volt hasonló,csak nem jött össze eggyel sem:):D
2010. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!