Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy a srácoknak csak a nagymellű, tökéletes alakú nők kellenek. Az ismerettségi körömben mindenki csak azokért rajont stb. Azonban itt mindig olvasom, hogy nyilván fontos a külső is, azonban ti nem ilyenekre vágytok. Miért bújtok el a világ elől?
2010. okt. 31. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
85%

Mert az ilyen srácok általában nem szeretik mutogatni/reklámozni magukat, nem arcoskodnak.

Meg valószinűleg nem is az alfahímek közül való, nem valami jóképű gyerek, ezért inkább nem is nagyon próbálkozik :) Kb...

2010. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
93%
Mert majd eljő a mi időnk és a sötétségből előlépve csapunk le rátok...
2010. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem mi bújtunk el a világ elől. A világ fordult el tőlünk.
2010. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
88%

jajj fiúk akkor csapjatok le most:D mielőtt megöregedek:D

amúgy tényleg az ilyen fiúk valószínűleg nem a legizmosabb,legjóképűbb pasik a földön,de szerintem ők lesznek jövőbéli férjeink

2010. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:

Én azért zárkózom el mert félek lépni. itt vagyok 18 évesen azt úgy élek mint a 13éves gyerek. reggel el meek suliba. utána meg jövök 1ből haza :/

18/F

2010. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Nem kell nekem Adonisz, csak jót tudjak csevegni vele.
2010. okt. 31. 00:21
 7/69 anonim ***** válasza:
Hát vagy csak Ti nem vesztek minket észre,ez nem lehetséges?:):D
2010. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:

Jaj várjatok nem láttam h a külsőségekre is ki kell térni.

Én nem vagyok csúnya se dagadt elég jólnézek ki pár ember álíltása szerint. csakhát ien vagyok h nemjárok sehova:S

18/F

2010. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:

akkor ne legyél az a 13 éves gyerek:)

barátkozz,nevess,csajozz,mert egy fiúval(és lánnyal)sincs akkora probléma mint általában képzelik magukról:)

2010. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim válasza:
Akik úgymond elbújnak a világ elől, azok azért teszik, mert mások kiközösítik őket valamiért. Vagy azért mert ronda, vagy azért mert nem megy diszkóba minden hétvégén és baszik be stb stb. Emiatt elég kevés önbizalmuk is van és nem is igen mernek ismerkedni más lányokkal. A másik meg hogy ő köztük is van olyan hogy tudja hogy a legmenőbb csajokat nem kaphatja meg. De azért nem is a legaljából szeretne(bocs a kifejezésért), szóval a ronda lányokat esetleg elutasítja és a végén senkije nem lesz. A lányok meg akik megtehetik, mert szépek, úgyis ugyanazokkal a menő, jóképű srácokkal akarnak járni, nem pedig viszahúzódóakkal. És a végén az a pár gyerek jár jól, mert ők ott kurják a csajokat a többi meg marad ott ahol van, és örül ha sikerül kifognia valakit.
2010. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!