Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy a srácoknak csak a nagymellű, tökéletes alakú nők kellenek. Az ismerettségi körömben mindenki csak azokért rajont stb. Azonban itt mindig olvasom, hogy nyilván fontos a külső is, azonban ti nem ilyenekre vágytok. Miért bújtok el a világ elől?
2010. okt. 31. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

ma 01:24 - "rejszrojszol" - Rolls Royce-ol, ezt szeretted volna mondani? Fogalmazni és írni sem tudsz, nem csak bunkó vagy :)

Na jó, kezd késő lenni :P

2010. okt. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
Jólvan okés:)Neked is:)Szia:)
2010. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
;)
2010. okt. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Remélem,azért lesz még rá alkalom,hogy beszéljünk vagy bármi:)
2010. okt. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva volt már "bombanőm" és volt már - mások számára - kevésbé szép barátnőm is. Sosem érdekelt hogy néz ki...Általánosságban nem vagyok lúzer típus, nyáron pl.a vonaton is telefonszámot tudok "szerezni", az életem többi részével sincs gáz. Az egyetlen ok - szerintem - hogy nem találok barátnőt, hiába vágyom komoly kapcsolatra az, hogy nem járok sehová bulizni. Ha nem piálsz a haverokkal, kinéznek előbb-utóbb.

Én meg nem inni járok. Suliban meg alapból ha nem látnak szórakozóhelyeken, már kevesebb "pontod" van a nőknél(hiába vagy nagyon sokkal köszönőviszonyban). Ezt egy lány mondta... Nah és nem utolsó sorban a világ nem szereti a normális pasikat, csak a bunkókat ;)

2010. okt. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Biztos lesz még,holnap ilyenkor felteszek egy tök felesleges kérdést,jó?:D
2010. okt. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Nekem meg:)Megpróbálok fent lenni:)Valami jelent ki tennél majd a kérdéshez hogy tudjam Te vagy az?
2010. okt. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
a neved;):D
2010. okt. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
okejó:Dmegbeszéltük;)..de azért ha lehet egy kicsit korábban is kirakhatod,nem tudom h leszek e ilyen későn holnap,vagyis ma:):D
2010. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
vagy küldj most privát e-mailt:D
2010. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!