Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
kik a legnormálisabbak? ez szubjektív h kinek ki a normális..
2011. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hehe, hidd el ezt mondhatnám rólatok is :D
2011. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Számomra a normális srác egyáltalán nem bunkó, intelligens, sok mindenről lehet vele beszélgetni, és legalább enyhén humoros.
2011. ápr. 29. 18:07
 4/29 anonim ***** válasza:
Mivel ha nem ezt tennék bunkók lennének.
2011. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva azért, mert nincsen olyan ember, aki megértené őket, akivel lenne közös témájuk, akivel mindent meg tud osztani. Én primitívnek tartom az engem körülvett embereket, ezért nem is keresem a társaságukat. Csak elvagyok magamban.
2011. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem bújnak el. Csak te más körökben mozogsz. Úgy látszik.
2011. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Azért bújunk el,mert egy kicsit félősek vagyunk!:(
2011. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Azért bújok el a világ elől, mert ilyen a természetem. Ha nem tenném, akkor az nem is én lennék. Egyébként a normálisság és az elbújás között van összefüggés, talán azért, mert a világ jelentős része nem normális. Ha te az vagy, akkor üdv a kivételek között.


(Egyébként megint kiszúrtalak, most teszed fel harmadszor a kérdést, ha nem tévedek. :P)

2011. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Jó a memóriád.
2011. ápr. 29. 18:16
 10/29 anonim ***** válasza:

Nem bújnak el kedves kérdező, én például olyannak tartom magam mint amit leírtál :) Személy szerint én nyitott vagyok mindenre és mindenkire, csak lehet hogy pl. a csajok velem kapcsolatban nem lennének azok, legalábbis nem mind. Éppen ezért nem sokkal vagyok jóban, ha egyáltalán vagyok. Ezt csak azért mondom mert biztos vannak arra normális srácok, csak lehet hogy nem jut nekik annyi tér mint a népszerűbbeknek. Mert nem kell népszerűnek lenni ahhoz hogy férfiszámba menj. Normális helyeken biztos nem. Nem tudom mennyi embert ismersz, de én a helyedben jobban körülnéznék, mert ha ennyire rossz emberekkel vagy körülvéve akkor nézz új társaság után:) Remélem azért valamit segítettem, bár szerintem sokat nem :)

19/F

2011. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!