Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem bújunk el, csak ti lányok nem a normális srácokat keresitek, hanem a jóképűeket.
2011. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Olyat nem mondtam, hogy nincsenek normális srácok a környezeteben, csak sokkal kevesebb, mint bunkó.
2011. ápr. 29. 18:22
 13/29 anonim ***** válasza:

Van baratod?

Jarsz bulizni?

2011. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi kiegészítés, hogy bár a külsőm szerintem teljes mértékben rendben van, unalmasnak tűnhetek, hiszen nem körülöttem forog az élet (ettől függetlenül persze nem vagyok antiszoc, sőt...). Úgy gondolom hogy akinek kicsit jobb a beszélőkéje és erőteljesebben "szerepel" az máris imponál a csajoknak, de ez még nem garantálja azt hogy olyan belső értékekkel rendelkezik, mint amit te elvársz. Légy nyitott mindenkire :) Tapasztalatból tudom hogy lehetetlen megítélni embereket anélkül hogy jobban megismernéd őket.

18:16-os voltam

2011. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igen, járok bulizni, de jelenleg barátom nincsen. Általában olyanok tetszenek, akiknek én nem és fordítva.
2011. ápr. 29. 18:26
 16/29 anonim ***** válasza:
Ja akkor feltehetted volna így is a kérdést :) Ez egész egyszerűen visszavezethető a mai világra, felborult értékrendre és erkölcsi normákra, hiányos nevelésre, pénzközpontúság stb. Sorolhatnám órákig. Szokj hozzá hogy normálisból kevesebb van.
2011. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nos itt az a baj, hogy egyesek megint összekeverik a dolgokat. Az, hogy valaki jóképű, humoros, intelligens, sportos,céltudatos, népszerű nem zárja ki azt, hogy normális ember legyen. -Csak azért hozom fel, mert egyes válaszolóknál már vannak erre utalások.- Viszont az, hogy valaki normális legyen, az mindenkinek mást jelent és főleg neked kell eldönteni, hogy neked mit jelent. Én eddig magamat teljesen normálisnak gondoltam, de lehet, hogy a te szemedben én lennék a legbunkóbb ember a földön. :)

19/F

2011. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Miért, milyen ulajdonságaid vannak?
2011. ápr. 29. 18:45
 19/29 anonim ***** válasza:

"Általában olyanok tetszenek, akiknek én nem és fordítva."


Jah sajnos ez a legnagyobb problema. Hat nekedis csak azt tudom tanacsolni amit magamnak is, lejjebb kell adni a szintet. Am hany eves vagy?

2011. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem szeretem magam jellemezni, mert az mindig furán veszi ki magát, ezért inkább azt mondom amit a leggyakrabban mondanak rólam mások.PL.: vicces vagyok, jóképű - ez is relatív, mert aki szerint nem, az nyilván nem mondja meg-, de hirtelen haragú is vagyok, ami nem mindig jó. Hirtelen ezek jutottak eszembe.:D
2011. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!