Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnormálisabb srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnormálisabb srácok miért bújnak el a világ elől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
itt vagyok.
2011. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem fogok lejjebb adni.. Nem azért nem tetszem ezeknek a srácoknak, mert csúnya vagyok, hanem mert a pont olyanok tetszenek, akik a szó szerint vett ellentettjeim, és ők magukhoy hasonló lányra vágynak.
2011. ápr. 29. 19:04
 23/29 anonim ***** válasza:
Milyen tipusu sracok tetszenek?
2011. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Írd le az ideálod. Azon kívül, hogy humoros, intelligens és nem bunkó.:)
2011. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
feltetted ezt a kérdést és látod előkerültek a "normális" srácok. legalábbis sokan magukra vették :D
2011. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak sztem a legtöbben nem kellenénk a kérdezőnek a külsőnk miatt :P
2011. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
De ez mondtam, hogy hülyeség, hogy a csúnyák a normálisak, a szépek, meg a bunkók. Sok esetben igaz ez fordítva is. Nagyon ember függő dolog ez. Amúgy meg inkább önbizalom hiányosak vagytok ti itt. :)
2011. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Persze, nem mindig van így, de a jóképű férfiak között sztem több a bunkó, mert ők tudják, h megtehetik. Önbizalmam sincs, ezt elismerem, a lányok vették el, mert mindenki lepattint a külsőm miatt.
2011. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Háháháháááááá :D Ennyi :D

Én bunkó vagyok, de intelligens, és a humorom jó :D És akikről te beszélsz nem bújnak el a világ elől, csak egy virtuális világban találhatóak meg, pl WOW :D

2011. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!