Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexus és velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus és velem van a baj? :S

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,ugye fiatal,mondhatni csinos,"jócsaj".Egész könnyen megkapok bármilyen férfit,és itt van a baj:férfit.30 körüli férfiakkal volt eddig kapcsolatom,de minimum 20-21 éves volt a legfiatalabb.Egész egyszerűen nem érdeklem a saját korombelieket vagy nem is tudom,többen is viccelődtek azzal,hogy akkor biztos apakomplexusom van.Eddig nem is foglalkoztam az ilyennel,csak most tűnt fel egy buli alkalmával,hogy a 17-20 éves korig nem is néznek rám,de vajon mitől lehet ez?Jó lenne pár vélemény,köszönöm.
2010. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Nem!Én kérek elnézést,hogy felhúztam magam olyan dolgon ami nyilvánvalóan nem igaz rám,mert aki ismer,nem is mondott ilyet rám,még idegességében sem,lehet tegnap rossz passzban voltam,nem magyarázkodom.

Azért köszönöm a véleményt,gondolkodni elgondolkodom ezen...és a többi válaszon is,természetesen.

2010. nov. 1. 01:08
 32/38 anonim ***** válasza:

"Én kérek elnézést,hogy felhúztam magam"

Úr isten te lány...xD

Na mind1 jól teszed, hogy elgondolkozol a kommenteken.

17/F ...

2010. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Hát jó na,hirtelen haragú ember vagyok
2010. nov. 1. 01:14
 34/38 anonim ***** válasza:
minden jó,ha a vége jó:Dvéglis csak sikerült megtárgyalnotok a dolgot:D
2010. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

lehetsz is kíváncsi, hogy én milyen vagyok:)

nyilván ha én is tucat lennék rád nem mondtam volna ugyanezt. hisz akkor bajtársak lennénk ugyebár:D

2010. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Jó,de szerintem ez a téma már túl van tárgyalva.:)
2010. nov. 1. 14:40
 37/38 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés. 16 évesen nekem is a 30, és 30 feletti férfiak jöttek be, velük éreztem jól magam. Aztán jött valaki, aki csupán 9 hónappal volt idősebb nálam, és rájöttem, hogy a fiatal srácok is szuperek. Igaz, összetörte a szívemet, de a 30-as is azt tette, csak másképpen.


Én azt mérlegeltem, és mérlegelem ma is, hogy mire vágyom én, és mire vágyik ő. Pl. most alakulgat a dolog egy 30 éves férfival, én most vagyok 21. Ő már családot tervez, kertes házzal, kutyával, és gyerekekkel, én még nem...


Valószínűleg azért keresed az idősebb férfiak társaságát, mert jobban izgatnak: több dologról lehet velük beszélgetni, más az életszemléletük. Egy idősebb férfitől tanulsz, a veled egykorú fiúval pedig tanítjátok egymást. Neked kell eldöntened, hogy tanulni akarsz valakitől, vagy tanulni akarsz valakivel.

2010. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
A legértelmesebb választ tőled kaptam,és azt hiszem te segítettél nekem a legtöbbet is,köszönöm szépen:)
2010. nov. 1. 17:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!