Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexus és velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus és velem van a baj? :S

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,ugye fiatal,mondhatni csinos,"jócsaj".Egész könnyen megkapok bármilyen férfit,és itt van a baj:férfit.30 körüli férfiakkal volt eddig kapcsolatom,de minimum 20-21 éves volt a legfiatalabb.Egész egyszerűen nem érdeklem a saját korombelieket vagy nem is tudom,többen is viccelődtek azzal,hogy akkor biztos apakomplexusom van.Eddig nem is foglalkoztam az ilyennel,csak most tűnt fel egy buli alkalmával,hogy a 17-20 éves korig nem is néznek rám,de vajon mitől lehet ez?Jó lenne pár vélemény,köszönöm.
2010. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.

utolsónak:igen tudtál segíteni és igen értettem amit írtál.:)


amúgy nem én keresem,hanem megtalálnak,abszolút nem is vagyok egy kapcsolatfüggő akinek állandóan valakivel együtt kell legyen tehát az sem lehet baj hogy van:)

viszont az már lehet,hogy én sem keresem a korombeliek "olyasfajta" érdeklődését,inkább csak baráti,haveri szinten

de azért köszönöm mindenkinek mégegyszer

2010. okt. 31. 00:09
 12/38 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezen kell akkor változtatnod,vagy valami ha azt szeretnéd,hogy Veled egykorúak nézzenek meg,stb,stb:)

Én 17éves vagy,lassan 18.Nem sok lány ugrál körbe,stb de egy csomó ideig én sem néztem meg a velem és nálam fiatalabb lányokat.Mindig a nálam idősebbeket részesítettem előnyben:)Aztán nem is tudom hogy mit csináltam,talán elgondolkodtam rajta,hogy is soha sem lesz senkim,ha csak az idősebb nőre várok.Ezek után már több olyan fiatal lány van akiért megtudok bolondulni:)

Neked is csak tenni kell valamit érte.Csak azt ne,hogy mindenedet kirakod,meg ilyenek;)

2010. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

nem vagyok olyan aki mindenét kirakja;)


és köszi a választ!:)

2010. okt. 31. 00:22
 14/38 anonim ***** válasza:

és úgy látom az egód sem alacsony...

"annak nem nevezném magam:)

igenis tanult vagyok,intelligensnek is nevezem magam azért,de az ilyen beskatulyázásokat nem bírom:"

nos én is lesz@rom az ilyen ***** hogy képzelted h 30 évesekkel összejöjj? ugyanmár felfordul az ilyentől a gyomrom...gondolkozz már 1 rendes fiú ezek után h tudja milyen vagy belédszeretne? kétlem!

Pfúúúj

17/F

2010. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

00:55

Héjjhéjjhéjj...ö nem épp önfényezésnek mondta!Ha megnézed elég helyesen ír,használja a vesszőket,stb.Nem sok lány ír így.Másrészt ha nem tetszik a kérdés,el lehet tolni a kerékpárt!

2010. okt. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megvédtél:)

Inkább válaszra sem méltatom amit írt,mert már biztos fáradt:D

2010. okt. 31. 01:08
 17/38 anonim ***** válasza:
Nincs mit;):)..vagy inkább paraszt,én azt mondanám:D
2010. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

remélem csak fáradt...


de én csak megvédtem magam,hogy nem vagyok tucatribi=(

2010. okt. 31. 01:11
 19/38 anonim ***** válasza:
Azt már nem fogja fel.Ha meg azt írtad volna,hogy az vagy,akkor meg az lett volna a baja.Ilyenek az emberek:%
2010. okt. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
ez van:D
2010. okt. 31. 01:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!