Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexus és velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus és velem van a baj? :S

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,ugye fiatal,mondhatni csinos,"jócsaj".Egész könnyen megkapok bármilyen férfit,és itt van a baj:férfit.30 körüli férfiakkal volt eddig kapcsolatom,de minimum 20-21 éves volt a legfiatalabb.Egész egyszerűen nem érdeklem a saját korombelieket vagy nem is tudom,többen is viccelődtek azzal,hogy akkor biztos apakomplexusom van.Eddig nem is foglalkoztam az ilyennel,csak most tűnt fel egy buli alkalmával,hogy a 17-20 éves korig nem is néznek rám,de vajon mitől lehet ez?Jó lenne pár vélemény,köszönöm.
2010. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Képet.
2010. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
minek?most mindegy hogy nézek ki:D inkább a véleményt szeretném:D
2010. okt. 30. 23:22
 3/38 anonim ***** válasza:
Képet mutass magadról, mert a külsőddel van a baj.
2010. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Egy érett férfi örül, ha megkap egy tinilányt, de egy 16-17 évest nem nyűgöz le a korod.
2010. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
lehetséges:)
2010. okt. 30. 23:28
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
biztos tucatribi vagy.
2010. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

annak nem nevezném magam:)

igenis tanult vagyok,intelligensnek is nevezem magam azért,de az ilyen beskatulyázásokat nem bírom:)

2010. okt. 30. 23:30
 8/38 anonim ***** válasza:
ez nem az apakomplexus jele. Az lenne az, ha te keresnéd az öregebb férfiak "társaságát"
2010. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
tucatribi is lehet tanult intelligens. az ilyen nem fejben dol el valakinel, inkabb szemelyiseg fuggo. Szerintem probald ki azt hogy nincs senkid egy jo darabig. ne is keress senkit. hidd el rad talal majd valaki.
2010. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Szval itt most mi is a probléma?Vagy csak én értem félre?:S:$

Szval Neked az a bajod,hogy a Veled egykorú srácok nem vesznek figyelembe,vagy h Te nem veszed őket?

Na de gondolom az elöbbi.Lehet,hogy pont azért,mert Téged sem érdekelnek annyira a Veled egykorúak.Hisz ha nem így lenne,akkor nem 21éves srác lett volna a legfiatalabb.Bár kitudja,lehet hogy ez csak az én észjárásom:D

Járj nyitott szemmel,ha igaz amit mondtál,hogy szép vagy,okos,intelligens,stb akkor biztos van körülötted olyan srác,akinek bejössz,stb,csak Te nem veszed észre,mert Te is inkább az idősebbeket nézed meg.

Na remélem érthetően tudtam még írni,meg segíteni ilyen későn:):D

2010. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!