Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexus és velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus és velem van a baj? :S

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,ugye fiatal,mondhatni csinos,"jócsaj".Egész könnyen megkapok bármilyen férfit,és itt van a baj:férfit.30 körüli férfiakkal volt eddig kapcsolatom,de minimum 20-21 éves volt a legfiatalabb.Egész egyszerűen nem érdeklem a saját korombelieket vagy nem is tudom,többen is viccelődtek azzal,hogy akkor biztos apakomplexusom van.Eddig nem is foglalkoztam az ilyennel,csak most tűnt fel egy buli alkalmával,hogy a 17-20 éves korig nem is néznek rám,de vajon mitől lehet ez?Jó lenne pár vélemény,köszönöm.
2010. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
úgy ahogy mondod:D
2010. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
58%

Válaszra sem méltatsz?Egyáltalán elgondolkodtál te azon amit írtam?Nem sértegetni akartalak hanem a kérdésedre válaszoltam,+ az én véleményemet is oda biggyesztettem.

Ennyi

2010. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nos,az olyanra szintén nem tudok,nem lehet mit reagálni,hogy fúj,undorító,meg egyéb ilyen jelzők....Kicsit sem gondolkodtam el az ilyen dolgon,hogy te hozzám sem tudnál érni,vagy belém szeretni,mert ez nem foglalkoztat egyáltalán.Meg kellene ismerned és akkor állítanod ilyeneket.Ja,és a hozzászólásodból pont süt,hogy nem vagy elég érett,a válasz ez!Hogy az ilyen korú fiúk ilyen éretlenek,pont te bizonyítottad,azt hiszem.
2010. okt. 31. 18:10
 24/38 anonim ***** válasza:

Óhhh most nagyon megsértettél...

Te pedig gondolom túl érett vagy azért is voltak ilyen idős "fiúkáid" :)

2010. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta hogy én érett vagyok,csupán,hogy azért nem vagyok együtt ilyen korú fiúkkal,mert ilyen értelmi szinttel rendelkeznek,mint te:)De ha már olyan igényem van,hogy intelligens emberrel legyek egy párkapcsolatban,akkor már valószínűleg érettebb vagyok a saját korombelieknél...
2010. okt. 31. 19:54
 26/38 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
ismerem:P
2010. okt. 31. 21:27
 28/38 anonim ***** válasza:

no én írtam a tucatribit, látom kirobbant belőle egy kis vita.

még most is tartom az állítást, a kommentjeid megerősítettek benne, és teljesen igaza van annak aki azt mondja h nagy az egód undorító vagy stb...

20L

2010. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Rendben,én elfogadom az állításod:)

Azért ilyenkor lennék rád kíváncsi,hogy te milyen vagy....

2010. okt. 31. 21:35
 30/38 anonim ***** válasza:

Nos úgy látom nem vagyok egyedül aki így gondolja.

Amúgy kislány gondolj már bele, hogy a korodbeliek(rendes lányok/fiúk) létesítenének e kapcsolatot 30 év körüli személyekkel?teljesen természet ellenes dolog.Amúgy meg tőlem azt csinálsz amit akarsz,te dolgod... csak az zavar, hogy azután ilyen kérdésekkel jössz, hogy miért nincs veled 1 időssekkel kapcsolatod.Ha valóban olyan inteligens és okos vagy ahogy állítod, akkor erre már rég rájöttél volna magadtól is.

Nem sértegetni akarlak még 1x elmondom, csak leírtam a kérdésedre a választ és az én véleményem.

Ha bármivel megsértettelek, elnézést!

17/F ...

2010. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!