Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? : D

Figyelt kérdés

Itt nem pasit keresek csak egy kérdés.


Szóval fiatal ( 16 ) éves csaj vagyok és tényleg semmi baj velem.Kicsit plázacicás vagyok ( platinaszőke vasalt hajú,kékszemű,szolis,sminkelős,nyitott,rózsaszínmániás:D 165/52,de nemvagyok hisztisbuta ).Társaságba mindig megszólítanak (márminthogy ha olyan is van ott akit nem ismerek),dícsérnek,és teljesenjol elbeszélgetünk,szerencsére sok mindenhez hozzá tudok szólni.:) Utcán is megnéznek,megdudálnak,utánamszólnak/fütyülnek,és suliba is középpont vagyok.Nem vagyok egoista,arc nélkül értelmetlen is lenne hazudni amúgy is:D csak nemértem miértvanez.Msnen is annyi álompasival beszélgetek,de vagy messze lakik,vagy foglalt:D olyanrossz hogy mindenhol megnéznek,mégis csak olyanok akadnak akiknek arra kellenék..Ez pedig esélytelen..Pedig nem járok hasig kivágott felsőkbe..

Van egy yorkim,amikor leviszem sétálni,és találkozunk más kutyásokkal,és esetleg fiatal fiú a gazdi..:) Beszélgetünk,meg feltűnően néz,de semmimááás:D


Miért lehet ez? :)


Sokat gondolkodtam rajta már..Lehet hogy nem mernek megszólítani?:D Pedig csak néha egoskodok amúgy mosolygós,aranyoskedves vagyok:D


2010. okt. 30. 23:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszban van valami....

tudom, szereted a külsőd, a rózsaszínt, meg mindenféle cicomákat.

Írtad, hogy kedves vagy, elég okos vagy, meg minden. A szőke hajjal sincs semmi baj.

DE gondolom te is egy okos, jóképű és megbízható barátra vágysz akivel sokra vihetnéd az életben, ugye így van?

Tudom van pár fiú akinek csinos lányok 1 éjszakára jók, vagy ha aztmondják járnak vele, csak arra lenne jó nekik... Gondolom neked nem ilyen kéne. Pedig benned ők ezt látják.

Vannak az okos, értelmes fiúk, akik tapasztaltak és megbízhatók. Ők egy ilyen lányról (külsőleg) biztos aztgondolják, hogy a pasikat is csak úgy válogatja meg buta, ha ez nem is így van.

Szóval az ami benned van, (az értelmeség okosság, kedvesség, nem a rib'ncság)kellene sugározzon a szépség mellett, ahoz hogy egy olyan fiú ismerkedjen veled.

Remélem értetted mit akartam mondani, és segítettem.

Ha nem értettél vmit jelezd itt vissza. ;)

2010. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
nekem meg pont az ilyen okos,rendes szépcsajok jönnek be.:D Ha beszélgetnél egy helyes jófej sráccal írj privit msncímmel ;)
2010. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

09:11

De az értelmesség,okosság,nem r ibancság hogy sugározzon belőlem?:)

Amúgy igen,értelek

2010. nov. 3. 10:13
 44/49 anonim válasza:
nem Írom le mégegyszer mert már a másodikban nagyon egyetértek az elsővel meg ne foglalkoz mert az bunko
2010. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
2010. nov. 3. 10:19
 46/49 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Húha,egyből kaptam 2 msn címet is :D
2010. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

:DD

én 1et küldtem..

2010. nov. 3. 17:25
 49/49 A kérdező kommentje:

még nemakartam elküldeni.:|

Szóval sok rajongód lesz szerintem hamármost +1:D

2010. nov. 3. 17:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!