Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? : D

Figyelt kérdés

Itt nem pasit keresek csak egy kérdés.


Szóval fiatal ( 16 ) éves csaj vagyok és tényleg semmi baj velem.Kicsit plázacicás vagyok ( platinaszőke vasalt hajú,kékszemű,szolis,sminkelős,nyitott,rózsaszínmániás:D 165/52,de nemvagyok hisztisbuta ).Társaságba mindig megszólítanak (márminthogy ha olyan is van ott akit nem ismerek),dícsérnek,és teljesenjol elbeszélgetünk,szerencsére sok mindenhez hozzá tudok szólni.:) Utcán is megnéznek,megdudálnak,utánamszólnak/fütyülnek,és suliba is középpont vagyok.Nem vagyok egoista,arc nélkül értelmetlen is lenne hazudni amúgy is:D csak nemértem miértvanez.Msnen is annyi álompasival beszélgetek,de vagy messze lakik,vagy foglalt:D olyanrossz hogy mindenhol megnéznek,mégis csak olyanok akadnak akiknek arra kellenék..Ez pedig esélytelen..Pedig nem járok hasig kivágott felsőkbe..

Van egy yorkim,amikor leviszem sétálni,és találkozunk más kutyásokkal,és esetleg fiatal fiú a gazdi..:) Beszélgetünk,meg feltűnően néz,de semmimááás:D


Miért lehet ez? :)


Sokat gondolkodtam rajta már..Lehet hogy nem mernek megszólítani?:D Pedig csak néha egoskodok amúgy mosolygós,aranyoskedves vagyok:D


2010. okt. 30. 23:09
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz a sminkedről és a vasalt hajadról?
2010. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

23:23

Igen de egy csajnak kezdeményezni,az olyan..olyan nyomulós:D

és én azt szeretném,hogy ugyanúgy értem is harcoljanak,mint egy esetleg átlagosabb lányért,és szeretném,hogy ha meglát valaki nem az lenne az első gondolata hogy húdejónő,demegd*gnám, hanem hogy milyen jó lenne ha ilyen barátnőm lenne..

Ezmost kicsit egósra sikeredett,de a lényeget remélem értitek.


23:24

Természetesnek természetes vagyok.Viselkedésileg semmi baj velem,meg valamikor kutyasétáltatásnál megfelel egy melegítő és egy felcopfozott haj,smink nélkül is.Szóval nem vagyok örök sminkbe,és eddigmég senkit nem ijesztettem meg smink nélkül:D


23:27 Miért van az,hogy egyből tudtam hogy nő vagy?Azért mert annyira megszoktam már,hogy semmit nem csinálok,mégis mindig "Téma a ruhám…Téma a sminkem…" olyan helyen ahol vannak ismeretlenek is.Persze csak lányok..Sulibais buta,kényeskedő plázacicának voltam titulálva csak a lányok körébe.Ahhozképest sorba jöttek egy idő után oda,hogy elmondják milyen kellemeset csalódtak.Ésamúgy büszke vagyok arra is,ahogy tanulok,és ahhozképest,hogy eleve hátrányos helyzetből indulok ( 16 évesen sajnos nem a családommal élek ),mégis néha jobban teljesítek mint az osztálytársaim.

És nem..Nem egózni akartam,csak azért írtam le ezeket,hogy értsétek nem a külsőm ( legalábbis nem negatív irányba ) a baj...Hanem nem igazán tudom,hogy mi.:)

2010. okt. 30. 23:35
 13/49 anonim ***** válasza:

az elsőnek:kapja be!nem ismered,így nem kéne leszólni másokat


kérdezőnek pedig:talán kicsit komolyabbra kéne venni a formát,apróbb stílusváltás(nincs műköröm=csináld magadnak,lágyabb hajszín,semmi harsány viselkedés,nyávogás,és a ruhák legyenek inkább sokat sejtető mint sokat mutató)de a legtöbb változást valószínűleg a belsődben kell végezni,hiszen valami baj volt eddig hogyha nem értékelték.

2010. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

23:15 voltam.


Miért utáltál fehérnek lenni? Sok embernek az jön be, és nem a mesterséges barnítás. Ugyanez vonatkozik az összes plázacicás dologra is. Platinaszőke vasalthaj. Hát (remélem) még sok ember van úgy mint én, hogy a smink- és hajfestéktonnák helyett a természetességet illetve a természetes szépséget sokkal többre értékeljük. (ami ugyebár nem összekeverendő az ápolatlansággal, magunkkal nem törődéssel illetve igénytelenséggel!!) Sminkelni is lehet ízlésesen. Arról nem is beszélve, hogy ez a sok mesterséges f*s, amit magadra kensz, kib@szott sok káros anyagot, egészségtelen kemikáliát tartalmaz.


Bízok benne, hogy pár év múlva kinövöd a plázacicás korszakot, és értelmes nő lesz belőled.


Még az utolsó szó jogán. Persze, így könnyű nekem, amit csinálok, járom az éjszakát köpönyeges igazságosztóként, kis betmensapkában, az anonimitás mögé bújva. De ezt mindenképpen el szerettem volna mondani. A Te érdeked is.


Remélem, nincs harag.

2010. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
szerintem az olyas fajta kinézetű lányokat mint amilyen te vagy,elítélik,flegma,beképzelt,ribancoknak.persze ahogy olvasom de a kivételekhez tartozol és nem vagy az.de a platina szőke mindig tökéletesen vasalt haj,és a rózsaszínmánia,rádásul szoli nem természetes.legalábbis számomra mű,nagyon,és nem egyedi.szerintem próbálj természetesebb lenni,talán egy hajszín váltás :)
2010. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim válasza:

"én azt szeretném,hogy ugyanúgy értem is harcoljanak,mint egy esetleg átlagosabb lányért"

Szerintem az a baj, hogy mostanában a te fajta lányok az átlagosak. És a fiúk imádják a különleges csajokat. Mutass valami újat, bizonyítsd be hogy nem olyan vagy amilyennek hisznek. Ja és még az egyik jelmondatom: A változatosság gyönyörködtet. (:

2010. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

23:30

De az miért baj,ha valaki rózsaszínezik és szőke?Tehát hogy kislányos akar lenni ( nem akar felnőni MÉG esetleg:) )?


23:33

Istenem..A hajam nem egyenes,nem göndör,nem hullámos.Hanem szétáll,feláll,lelapul,kiáll.Valamit,márcsak alap igényességből is kell kezdenem vele,de írtam már,hogy van,hogy csak simán felfogom és szia.Mégsincs barátom:D

Egy alap,szolid,természetes,aliglátszó smink pedig szerintem nem hiba egy 16éves lánynál..


23:37

Nincs műkörmöm.Dearanyos,ez következtetés volt?:))))

A hajam színét imádom,ez biztos hogy marad.:)

Írtam,hogy nem igazán viselkedek különcül..:)

Kivágott ruhákat egyáltalán nem hordok,mivel tökpici a mellem (szerintem:)) és utálom.:D

Lehet hoyg tényleg a belsőmmel van baj.De mi?Aranyos vagyok,kedves,nem sűrűn egózok,csak ha "muszáj":D


Köszi mindenkinek.:)

2010. okt. 30. 23:42
 18/49 A kérdező kommentje:

Na megyek aludni.Akinek nem válaszoltam,majd holnap.( Vagyis már szinte ma:D )

Köszi mindenkinek.

Jó éjt!:)

2010. okt. 30. 23:44
 19/49 anonim ***** válasza:
A te korodban egyáltalán nem kell smink.
2010. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

23:37-es Kapd be tee!!!

Nincs senkinek semmi köze ahhoz h én kit szólok le és h miért...

"szolis,platinaszőke,vasalthajú,sminkelős,rózsaszínmániás" Ha hátrányos a helyzeted vagy mit mondtál akkor miből van ezekre pénzed??most úgy őszintén...ebből is látszik h kamuzol...huzzál inkább aludni...!

Lehet h azért nincs pasid mert már nem az ilyennek mint te kellennek nekik....

2010. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!