Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? : D

Figyelt kérdés

Itt nem pasit keresek csak egy kérdés.


Szóval fiatal ( 16 ) éves csaj vagyok és tényleg semmi baj velem.Kicsit plázacicás vagyok ( platinaszőke vasalt hajú,kékszemű,szolis,sminkelős,nyitott,rózsaszínmániás:D 165/52,de nemvagyok hisztisbuta ).Társaságba mindig megszólítanak (márminthogy ha olyan is van ott akit nem ismerek),dícsérnek,és teljesenjol elbeszélgetünk,szerencsére sok mindenhez hozzá tudok szólni.:) Utcán is megnéznek,megdudálnak,utánamszólnak/fütyülnek,és suliba is középpont vagyok.Nem vagyok egoista,arc nélkül értelmetlen is lenne hazudni amúgy is:D csak nemértem miértvanez.Msnen is annyi álompasival beszélgetek,de vagy messze lakik,vagy foglalt:D olyanrossz hogy mindenhol megnéznek,mégis csak olyanok akadnak akiknek arra kellenék..Ez pedig esélytelen..Pedig nem járok hasig kivágott felsőkbe..

Van egy yorkim,amikor leviszem sétálni,és találkozunk más kutyásokkal,és esetleg fiatal fiú a gazdi..:) Beszélgetünk,meg feltűnően néz,de semmimááás:D


Miért lehet ez? :)


Sokat gondolkodtam rajta már..Lehet hogy nem mernek megszólítani?:D Pedig csak néha egoskodok amúgy mosolygós,aranyoskedves vagyok:D


2010. okt. 30. 23:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
46%

Úúúú h te mekkora kis rib@nc van -.-"

Takarodj már a gec*be...legszívesebben szétrugdosnám a fejed ugye tudod???!

2010. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl jól nézel ki, és ezért tartanak tőled. A másik meg az, hogy az ilyen lányok elég bunkók tudnak lenni, ha egy olyan fiú akar közeledni, aki nem egy "álompasi".
2010. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
81%
16 évesen szoli! Gratula... Lehet hogy ezért.
2010. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
67%

ajajjj..........:D

amugy ja a másodikban van valami igazság....

2010. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

23:12

:) Álmos vagy?Nem jött össze a party?Rájött a palid (mert biztoshogy nő vagy:D) hogy bunkó vagy és dobott? Vagy mesélj,mibajod?:D


23:12

Pont ezt írtam,hogy alapjáraton kedves és aranyos vagyok.Arról meg,hogy úgy nézekki ahogy..Nem tehetek..


23:15

Utáltam hullafehér lenni.Nem vagyok fekete,csak egy nagyon alap barna olyasmi színem van mintha " alighogy megfogott volna a nap".

2010. okt. 30. 23:19
 6/49 A kérdező kommentje:
4. köszi:)
2010. okt. 30. 23:20
 7/49 anonim ***** válasza:

meg nem minden esetben a scávónak kel kezdeményezni nyugodtan te is kezdeményezhetsz:D

4.-ik voltam...

2010. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Kinézeted ellenére feltűnően értelmes vagy. Mint 20/f tanusíthatom: nem mernek kezdeményezni, mert általában az ilyen kaliberű lányok flegmán lepattintják a normálisabb fiúkat, vagy feltételezik, hogy már van barátod. Légy egy kicsit természetesebb, kezdeményezőbb!
2010. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
63%

Neehem nem vagyok álmos a buli összejön ha akarom a pasikkal sincs semmi...csak tudod "nem vagyok egoista" "a suliba középpont vagyok" kurv*ranemvagyaz ugye??-.-

Istenem miért vannak ilyen sötét emberek a világon...?!

2010. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Talán ha kevésbé lennél doktor szöszis...
2010. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!