Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? : D

Figyelt kérdés

Itt nem pasit keresek csak egy kérdés.


Szóval fiatal ( 16 ) éves csaj vagyok és tényleg semmi baj velem.Kicsit plázacicás vagyok ( platinaszőke vasalt hajú,kékszemű,szolis,sminkelős,nyitott,rózsaszínmániás:D 165/52,de nemvagyok hisztisbuta ).Társaságba mindig megszólítanak (márminthogy ha olyan is van ott akit nem ismerek),dícsérnek,és teljesenjol elbeszélgetünk,szerencsére sok mindenhez hozzá tudok szólni.:) Utcán is megnéznek,megdudálnak,utánamszólnak/fütyülnek,és suliba is középpont vagyok.Nem vagyok egoista,arc nélkül értelmetlen is lenne hazudni amúgy is:D csak nemértem miértvanez.Msnen is annyi álompasival beszélgetek,de vagy messze lakik,vagy foglalt:D olyanrossz hogy mindenhol megnéznek,mégis csak olyanok akadnak akiknek arra kellenék..Ez pedig esélytelen..Pedig nem járok hasig kivágott felsőkbe..

Van egy yorkim,amikor leviszem sétálni,és találkozunk más kutyásokkal,és esetleg fiatal fiú a gazdi..:) Beszélgetünk,meg feltűnően néz,de semmimááás:D


Miért lehet ez? :)


Sokat gondolkodtam rajta már..Lehet hogy nem mernek megszólítani?:D Pedig csak néha egoskodok amúgy mosolygós,aranyoskedves vagyok:D


2010. okt. 30. 23:09
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, attól még msn?:D
2010. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Küldöd vagy küldjem privibe a címet?:D
2010. nov. 2. 21:19
 33/49 anonim ***** válasza:

az a baj hogy olyan lány vagy akit egy éjszakára elvisznek és nem olyan akit haza visznek bemutatni a szülőknek.. ennyi.. :)

am ne mond hogy nem vagy egos mert az vagy, tisztába vagy, hogy nézel ki vagy túl értékeled magad..

de azért sok szerencsét egy jó kis csávóhoz ;)

2010. nov. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
lehet tényleg túl jónak találnak, kicsit vissza kéne fognod az ilyen feltűnő dolgokból, kicsit átlagosabbnak tűnni és sokkal hatásosabb lennél hidd el 16/f
2010. nov. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Küldd te :P :D
2010. nov. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Szerintem téged nem vesznek komolyan, és szerintem ezen ne csodálkozz. Bár még csak 16 vagy, azért ha valamit el akarsz érni, vedd komolyan az életet, ne mindenkinek akarj tetszeni, hanem egy valakinek.

Amúgy először azt hittem, hogy csak vicc az egész, ami ide ki van írva. Nem vicc?

2010. nov. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Kedveském, sajnos manapság a külsője alapján itélik meg az embert és nem a belsője alapján. Nem akarlak becsmérelni vagy hasonló rosszmájú megjegyzéseket tenni, csupán néhány jó tanácsot szeretnék adni. A legtöbb hasonló kinézetű hölgyemény, mint te, eléggé elvan telve magától, pedig semmivel sem jobbak, mint az átlag csajok. Maximum sokkal beképzeltebbek, ezért a pasik ösztönösen menekűlnek tőlük, ha komoly kapcsolatra vágynak. Akik meg nem, azoknak csak a sexre kell, vagy, hogy felvágjanak velük a haverjaik előtt. Ha már ezt a stílust választottad, akkor megkell mutatnod mindenkinek, hogy nem vagy egy ¨sorozatgyártási termék¨, mint amilyenek az ilyen egyforma, sablonos, egyediség nélküli műnők. Bocsi, hogy ezt írtam, de ez az általánosító vélemény. Azt tanácsolom, hogy mutasd meg mindenkinek, hogy mennyire kedves és megértő vagy. Éreztesd az emberekkel, hogy úgy fogadod el őket, ahogy vannak. Gondolj arra, hogy senki sem szereti, ha sértegetik, vagy rosszat mondanak rá. Legyél humoros, és próbáld megnevettetni a kiszemeltedet. A fiúk imádják, ha egy lány mosolyra tudja őket csalni. Mutass érdeklődést a fiú dolgai iránt és semmiféleképp ne bunkóskodj vele. Mond el, hogy mindenki hibázhat és, hogy te nem a hibáit nézed, azt, hogy nem kell mindenáron megfelelnie, egyszerűen csak adja önmagát, mert te úgy fogadod el, ahogy van. Ezzel kicsit megnyugtatod a fiút és lebontod a köztetetk lévő falat. Ha ezt betartod és mindenkihez jóindulattal közeledsz, akkor 180 fokos fordulatot fognak venni a dolok. Ezt garantálhatom neked. Ha nem is azonnal, de kitartással és megértéssel előbb-utóbb célba érsz és lesz barátod, méghozzá nem is akármilyen.
2010. nov. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
ha a külsd ilyen, akkor olyan fiút is fogsz találni... úgzértem akivel nem sokra mész....
2010. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

"Küldöd vagy küldjem privibe a címet?:D"


Szerintem ez itt a baj. Mindenféle srác megszólít úton-útfélen. És te rögtön felveszed velük a kapcsolatot. Egy komoly, rendes fiú nem szereti ezt, a barátnőjét mindenki szólongatja, és ki tudja a háta mögött meg is keféli. Ez csak folyamatos féltékenykedést, bánatot okoz számára. Ha szerelmes is lesz beléd valaki, abban nem lehet biztos, hogy te is úgy szereted őt.

Amúgy kár erről beszélgetni, mert csak 16 éves vagy. És az is lehet, tudat alatt élvezed, hogy nincs is komoly barátod.

2010. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Akkor küldöm én:D


utolsó

Úgy kezdtem a kérdést hogy "Itt nem pasit keresek csak egy kérdés." Azért beszélek vele,mert láttam a kérdését,és így legalább elvileg tudok már valamit róla:D

2010. nov. 3. 09:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!