Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? : D

Figyelt kérdés

Itt nem pasit keresek csak egy kérdés.


Szóval fiatal ( 16 ) éves csaj vagyok és tényleg semmi baj velem.Kicsit plázacicás vagyok ( platinaszőke vasalt hajú,kékszemű,szolis,sminkelős,nyitott,rózsaszínmániás:D 165/52,de nemvagyok hisztisbuta ).Társaságba mindig megszólítanak (márminthogy ha olyan is van ott akit nem ismerek),dícsérnek,és teljesenjol elbeszélgetünk,szerencsére sok mindenhez hozzá tudok szólni.:) Utcán is megnéznek,megdudálnak,utánamszólnak/fütyülnek,és suliba is középpont vagyok.Nem vagyok egoista,arc nélkül értelmetlen is lenne hazudni amúgy is:D csak nemértem miértvanez.Msnen is annyi álompasival beszélgetek,de vagy messze lakik,vagy foglalt:D olyanrossz hogy mindenhol megnéznek,mégis csak olyanok akadnak akiknek arra kellenék..Ez pedig esélytelen..Pedig nem járok hasig kivágott felsőkbe..

Van egy yorkim,amikor leviszem sétálni,és találkozunk más kutyásokkal,és esetleg fiatal fiú a gazdi..:) Beszélgetünk,meg feltűnően néz,de semmimááás:D


Miért lehet ez? :)


Sokat gondolkodtam rajta már..Lehet hogy nem mernek megszólítani?:D Pedig csak néha egoskodok amúgy mosolygós,aranyoskedves vagyok:D


2010. okt. 30. 23:09
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Dalma te vagy az?:D:D:DD

amúgy utolsónak:én voltam a 23:37-es :D

és ha igazad lenne akkor elnézést is kérek;)

2010. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Engem le fognak pontozni, de nekem pont álomcsaj vagy, ha gondolod írj e-mailt, aztán lesz, ami lesz :)


Hogy te se vegyél zsákbamacskát, ezt a kérdést én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki mint egy barbi baba ne csodálkozz, ha csak egyéjszakásra kellesz. Egyébként olyan marha okos nem lehetsz, mert tele van helyesírási hibával a kérdésed. Mindenki könnyűvérűnek fog tartani, amíg így nézel ki. A normális pasik, normális csajokra buknak.
2010. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

23:45

Jo.:D

De nehogymár ezmiatt ne legyen barátom:D


23:45

Neked meg nincs semmi közöd ahhoz,hogy ki kit véd meg és miért.:)

Amúgy nehidd már hogy pont neked fogok magyarázkodni aki arra se képes hogy arra válaszoljon amit kérdeztem:)))

Ilyenek?Milyenek?Aki nem olyannak született mint te,vagy esetleg szőke?:)


23:51 Nem Dalma vagyok:D

Nem kell elnézést kérned,én kérdeztem te válaszoltál.:)


00:39

Fu:D

Fogok írni:D

De hidd el,úgyis az lesz,hogy 123456789km-re laksz.Mindig ezvan:D


07:23

Mert miért?Aki nem a legalja, az már nem kellhet senkinek?:D Ez milyen következtetés?:)

Egyébként tudok helyesen írni, csak valahogy neten nem erre figyelek.

Hmm..Szóval nem vagyok normális mert szőke vagyok és szolis?Uhha:)

Egyébként megsúgom, hogy a szerinted "barbi baba" az barbiE baba:)

2010. okt. 31. 08:50
 25/49 anonim ***** válasza:

07:akármennyi


az igényes pasik pedig az igényes csajokra... És, ha plázacicás a stílusa, akkor legalább foglalkozik magával, nem úgy, mint a sok kövér ork, vagy a gusztustalan rockerek, esetleg a trágya emosok (mondjuk azok adnak magukra, de legalják)...


És benne becsülni kell, hogy nem ribancodott el, pedig a leírtak alapján megtehette volna...


Am merre laksz?:)

2010. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

13:15

:)

Fejér megye

És te?:)

2010. okt. 31. 15:03
 27/49 anonim ***** válasza:
Uhh, hát vagy 2 megyével arrébb :\ Pedig biztos cuki lány lehetsz :(
2010. nov. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Esküdni mertem volna:D

Egyszerűen mindig így jön össze:)

2010. nov. 1. 09:45
 29/49 anonim ***** válasza:
Hát, fejér megye az fehérváron kívül mindenhonnan úgy kiesik :D
2010. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Más nem is lényeg:)
2010. nov. 1. 19:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!