Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog?

Figyelt kérdés

Annyira utalok a parommal elni mar hogy a munkahelyemen jobban szeretek lenni.

Sirva megyek haza 4kor.

Nekem a hetfők a csodalatosak mert johetek dolgozni.

Tokretesz mindent az ivaszattal.

Bantalmaz is. De közös gyerekünk van. Többször elkukdtem mar a közösen fizetett alberletből de hallani se akar róla.

Persze mert ül a kenyelemben, tisztasag, főtt kaja, kimosott ruhai kozbe hódolhat a szenvedelyenek.

Iszik persze es akkor hülye.

Többször rajta kaptam mar exekkel is beszelgetni. Buta mert nem törli ki. Direkt idegesiteni akar vele.

Ő nem költözik. Nekem nincs hova.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Ha ki is rakna a tulajdonos vagy a remdorseg masnap verné nekem a lakas ajtót. Aztan engem....


jún. 25. 14:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyből ellenzed az anyaotthont,pedig számodra jó megoldás lenne. Ne hidd el,hogy ott olyan gonoszak. Igaz,vannak szabályok,amiket illik betartani,de de nem a pokol. Arról nem is beszélve,hogy ott az anyákat védik,és a gyerekeket. Tehát ha menekültként kerülsz be,mert bántalmaztak,az apukát a környékre sem engednék,vagy kizárólag felügyelt láthatást kapna. Legalább egy éved nyugodt lenne.

A másik,ha ennyire nem érdekelnek a megoldások,akkor sétálj be a gyámügyre és add a gyermekedet ideiglenesen gyermekotthonba. A mi városunkban van olyan lehetőség hogy ott él a gyerek,de a szülő minden nap mehet látogatni,és ha van hová,akkor hétvégén haza is viheti. Ez egy kicsit drasztikusan hangzik,de nem az. Olyan,mint egy kollégium. És te is el tudnál menni dolgozni,hogy összeszedd magad.

jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!