Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog?

Figyelt kérdés

Annyira utalok a parommal elni mar hogy a munkahelyemen jobban szeretek lenni.

Sirva megyek haza 4kor.

Nekem a hetfők a csodalatosak mert johetek dolgozni.

Tokretesz mindent az ivaszattal.

Bantalmaz is. De közös gyerekünk van. Többször elkukdtem mar a közösen fizetett alberletből de hallani se akar róla.

Persze mert ül a kenyelemben, tisztasag, főtt kaja, kimosott ruhai kozbe hódolhat a szenvedelyenek.

Iszik persze es akkor hülye.

Többször rajta kaptam mar exekkel is beszelgetni. Buta mert nem törli ki. Direkt idegesiteni akar vele.

Ő nem költözik. Nekem nincs hova.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Ha ki is rakna a tulajdonos vagy a remdorseg masnap verné nekem a lakas ajtót. Aztan engem....


jún. 25. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz, moss rá és keress egy másik albérletet ahova egyedül mész a gyerekkel
jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Anyukam 1 szobas hazba el, viz nincs bent.

Batyjam az orszag masik vegeben lakik.

Lovesem ninca hiva mehetnek ha mar nekem kene.

jún. 25. 14:32
 3/21 A kérdező kommentje:

1 es persze az olyan egyszerű.

1 fel fizetésből mert bar-os vagyok egybkoltozes nem csak annyi hogy atvarazsolod magad A-ból B-be. A regi llast rendezni kell, tisztasagi festes, 0azni a szamlakat, koltoztetőt keresni, az uj lakasba lehet butorokat kell venni, ott kaukciot lerakni. Miből??? Nekem erre nincs penzem. Hónapról honapra elunk.

jún. 25. 14:34
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem varázsolod át magad, de másik albérletet kell keresned.

Bútorozottat vegyél ki!

jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nem egyszerű, de gondoltam a lelki békédért megéri megoldást keresni. Barátok nincsenek? Anyaotthon? Bármi?
jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Es a tobbi koltseg ami ezzel jar??

Miből???

Kaukciot miből fizessem?

Ha tehetnem mar reg mentem volna elhiheted.

jún. 25. 14:36
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit finomíts a stílusodon sztem, ne rajtunk kérd számon hogy miből. Kezdj el félretenni amit tudsz, ha két ezret hát két ezret. Add el amire nincs szükség, adj vért, nem tudom. Gyűjts és lépj, vagy szenvedj, te dontesed.
jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nincsenek barataim minndenkit elmart mellőlem.

Anyaotthon lenne az utolsó. A védőnő mokdta hogy lopnak, volt nagy balhek is amikor ex apuka jött gyereket "latogatni". En ilyennek nem teszem ki a gyerekem.

Persze lehet irni hogy jobb hogy otthon apuka muaorozik?? Nem nem jó ez sem de nem fogok egy szobaba egesz nap kuksolni vadidegen nők közt. Nezzem allandóan mit lopnak el tőlünk? Ugyan.

jún. 25. 14:40
 9/21 A kérdező kommentje:
Elnezest de renyleg itt aokan azt hiszik hogy varazsolja az ember magat csak ugy ide oda. Rengeteg koltseggel jar egy koltozes.
jún. 25. 14:41
 10/21 A kérdező kommentje:

Fel millio alatt ki sem jön egy koltozes.

En meg kapok 160.000et es. 120.000 ft a lakber+közös koltsegünk..

jún. 25. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!