Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Mármint nyilván nem "normális", de nem tudom mit gondoljak a barátnőmről, aki 35 éves, egy éve vagyunk együtt és nulla és száz között ingadoznak az érzései irántam. Amikor összeveszünk, akkor azt mondja, hogy utál, nem szeret, undorodik tőlem és hasonló "finomságokat" vág a fejemhez. De amikor minden jó, akkor velem tervezi leélni az életét, 10 éves távlatokban beszél tervekről, hogy mit, mikor és hogyan fogunk csinálni, stb.
máj. 20. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az nem egészséges, hogy azt mondja, hogy undorodik tőled. 35 évesen jó lenne, ha lenne már annyi önismerete, hogy tudja, miért vannak ilyen érzelmi kitörései és mivel tudná kezelni őket..

Egyébként te mit teszel hozzá a balhéhoz? Semmit?

máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyors példa: látom, hogy van valami baja, távolságtartó, kevesebbet beszél hozzám, kedvtelen. Leülök megkérdezni, hogy mi a baj, akkor azt mondja, hogy semmi (klasszikus). Újabb kérdést teszek fel, hogy én csináltam-e valamit, mire felcsattan, hogy "jaj, mi ez a hiszti meg dráma, miért gondolod, hogy minden körülötted forog?"...és jön a monológ, hogy hisztis vagyok, meg drámázom a semmin, majd a végén hozzám vágja, hogy "na látod, most van bajom, gratulálok".
máj. 20. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok a barátnődhöz, aki egy nyolc éves gyerek szintjén ragadt önismeret, kommunikáció terén.
máj. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
borderline?
máj. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolnék, mint a 4-es válaszoló!
máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!