Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog?

Figyelt kérdés

Annyira utalok a parommal elni mar hogy a munkahelyemen jobban szeretek lenni.

Sirva megyek haza 4kor.

Nekem a hetfők a csodalatosak mert johetek dolgozni.

Tokretesz mindent az ivaszattal.

Bantalmaz is. De közös gyerekünk van. Többször elkukdtem mar a közösen fizetett alberletből de hallani se akar róla.

Persze mert ül a kenyelemben, tisztasag, főtt kaja, kimosott ruhai kozbe hódolhat a szenvedelyenek.

Iszik persze es akkor hülye.

Többször rajta kaptam mar exekkel is beszelgetni. Buta mert nem törli ki. Direkt idegesiteni akar vele.

Ő nem költözik. Nekem nincs hova.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Ha ki is rakna a tulajdonos vagy a remdorseg masnap verné nekem a lakas ajtót. Aztan engem....


jún. 25. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem örökre, kiindulásnak. Nagyon más opciód nincs.


De azt be tudod fejezni, hogy mosol, főzöl rá.

jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Es akkor majd ezert is verjen meg?
jún. 25. 14:43
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nice…rendőrséghez fordulj, ha ver
jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Hat nagyon komoly problémák vannak nálad is. Mindenki segíteni akar, neked semmi nem jó.

Akkor elvezd, hogy elver, meg iszik, ha annyi eszed nincs, hogy legalább a szerencsétlen gyerek miatt bármi mást meg próbálj. Előtte nem volt gond, hogy nem telik a gyerekre ? Olyan érdekes, hogy ez mindig idő közben derül ki, meg a terhesség és szülés után lesz a csávó alkesz…

Ezzel nem azt mondom, hogy az egész a te hibád, természetesen nem, de te is vastagon benne vagy.

Kérj segítséget akar az interneten, rengeteg ilyen van, hogy kiadnak bajban levő édesanyának lakást nagyon kedvező áron vagy ingyen. De nyilván vergődni kényelmesebb…

jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mit lehet tenni? - - te kérdezted


Erre jöttek a válaszok, hogy le kell lépni. A miből-t neked kell megoldani 🤷‍♀️

Nem is értem, hogy milyen válaszokat vársz 🤔

A pároddal közös az albérlet, tehát ugyanolyan joga van ott lenni, mint neked.


Én a helyedben nem főznék rá, a ruháit sem mosnám, csak a sajátomat. Bár nem segít sokat, viszont kevesebb lesz otthon a munkád.

Ha ennyire nincs pénzed, kezdj el spórolni, hogy minél előbb léphess.

jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14es hol talalok ilyet?
jún. 25. 14:55
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Verésről orvosi látlelet, majd rendőrség, és távolságtarti végzést kapsz + gyerektartást. Hogyha nem tartja be, megy a börtönbe és többet nem zaklat. Nane szervezet segít bántalmazó kapcsolatban élő anyáknak, keresd őket!
jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Írd ki Facebookra, kérj segítséget munkahelyen vagy igazából bárhol. Családsegítő is van, menj dokihoz, vetess látleletet, kerj tavoltartasi végzést a rendőrségen…
jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az illetékes helyi családsegítőtől lehetne kérni segítséget erre az állapotra vonatkozóan.
jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
79%

Biztos szar lehet megfélemlítésben élni, meg nem is akarok cinikus lenni, de az írásod alapján a verés nálatok mindennapos dolog. De ilyenkor te mit csinálsz? Megállsz ott és hagyod, hogy üssön? Nem ütsz vissza? Vagy háromszor akkora mint te és nem tudsz ellene védekezni? Rendörségre sem mentél még bántalmazás miatt? Családsegítö és a többi segítö szervezet? Felvetted már valakivel a kapcsolatot?

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy te magad mit teszel azért, hogy ez a helyzet megszünjön?

jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!