Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnőmnek van egy gyereke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőmnek van egy gyereke, nagyon szeretem őt és a gyereket is viszont a párom volt férje nagyon zavar. Hogyan kéne viszonyulnom hozzá? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Csúnya válásuk volt viszont a barátnőm állitasa szerint a gyerek érdekében próbál normális viszonyban lenni az Exel. Múltkor az apuka a gyerekkel kitalálta hogy elmennek vidámparkban de a gyerek szerette volna ha az anyuka vagyis a párom is velük megy. Nem ment el mert tudja hogy nekem rosszul esik de elmondta hogy miattam csalódást okoz ilyenkor a gyereknek. Sokat vitázunk ilyesmin. Szerinte el kéne néznem neki ezeket szerintem meg ez számomra megalázó. Én is viszem őket mindenhová jól érezzük magunkat miért kéne elnézzek ilyesmit? Szerintetek?

jún. 21. 17:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek meg kell értenie, hogy a szülei elváltak. Attól, hogy gyerek még nem hülye.


Senkinek nem jó az erőltetett jópofaság fenntartása. A gyereker becsapod, az új partnert elűzöd.


Nekem 3 gyerekem van, a barátnőmnek 2. Ő is úgy volt, hogy a gyerek érdekében megőrzi a jó kapcsolatot. Én megkértem, hogy őrizze, de a közös programokkal hagyjon fel, mert én nem viselem el. Szerencsére megértette.

júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!