Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnőmnek van egy gyereke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőmnek van egy gyereke, nagyon szeretem őt és a gyereket is viszont a párom volt férje nagyon zavar. Hogyan kéne viszonyulnom hozzá? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Csúnya válásuk volt viszont a barátnőm állitasa szerint a gyerek érdekében próbál normális viszonyban lenni az Exel. Múltkor az apuka a gyerekkel kitalálta hogy elmennek vidámparkban de a gyerek szerette volna ha az anyuka vagyis a párom is velük megy. Nem ment el mert tudja hogy nekem rosszul esik de elmondta hogy miattam csalódást okoz ilyenkor a gyereknek. Sokat vitázunk ilyesmin. Szerinte el kéne néznem neki ezeket szerintem meg ez számomra megalázó. Én is viszem őket mindenhová jól érezzük magunkat miért kéne elnézzek ilyesmit? Szerintetek?

jún. 21. 17:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen házaspárt. Már több mint 20 éve elváltak, de még mindig találkozgatnak a felnőtt gyerekükre hivatkozva. A pasi mellett egyetlen nő sem maradt meg, a nő is egyedül él. Ezt a helyzetet egyetlen partner nem viseli el, a kérdező ellenérzése teljesen jogos.
jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
nincs igazad
jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #18



A kerdezo "baratnojenek" voltak parkapcsolatai, hiszen valahonnan osszejott az a gyerek, nem? Vagy a Tesco-bol hozta, mert akcios volt?



Vagyis volt lehetosege parkapcsolatot kialakitani. Az, hogy ez felresiklott, az a csaj hibaja, meg az elozo pasie. Aztan ott maradt a csaj a gyerekkel. Ugye, ilyenkor egy felnott ember felelosseget vallal a rossz donteseiert. Azt mondja, hogy "oke, volt lehetosegem, elbaltaztam, mert Chad-eztem, ez van, az en hibam, es ezzel nem terhelek masokat". Ez egy felelosseget vallalo, felnott ember mindset-je. Erre mit csinal a csaj? Nekiall kozepkorukent "randizgatni", mint egy oriastini, hogy valakire ujbol raakaszkodjon, betalalta ezt a szerencsetlen kerdezot, aki szinten egy balek. Vagyis tonkreteszi a gyerekenek az eletet, tonkreteszi a kerdezo eletet, mert neki phasz kell. Ha' nem volt eleg phasz 20 evesen? De volt, de neki a Chad kellett, ami hosszutavon nem jott be, hiszen miert is jott volna be? Nem foglalkozott a hosszutavu kovetkezmenyekkel, amelyek idovel ra is szakadtak, mert az elet benyujtotta a szamlat, es ahelyett, hogy tukorbe nezne, megveregetne a vallat, hogy "milyen fasza csaj voltam, ezt is jol megcsinaltam", es minimalizalna a karokat, nem tenne ki a gyereket meg egy jo adag traumanak, nem vonna be kulso szemelyeket, hogy a nyakukba zuditsa azt a fost, amit osszehozott.



40F incel

jún. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

40F Incel,


Te nem vagy normális. Röviden. Nem részletezem, mert felesleges és reménytelen vagy.

jún. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítás után mondtam az exnek hogy nem játszunk csaladosat, nem zavarjuk össze a gyereket hogy ha szetkoltoztunk akkor most mi van?
jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyerek fenlő meg fogja érteni. Te vagy a párja tiszteletben kell tartania téged is.

A baj hogy ha nem rendes a pasi akkor fel tudja használni a gyereket ellened.

Bemagyarázhatja a gyereknek hogy miattad látja kevesebbet az anyját.

Ha jóindulatú akkor pozitívan is befolyásolhatja hogy a gyerek legyen megértő.

Engem is zavarna ha az exe kihasználná a gyereket hogy udvarolni tudjon a nőnek. Hiszen állítólag vissza akarja kapni őt...

jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
*Szerintem a gyerek felnő...
jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Én se viselném ezt el. Az állatkertbe meg úgy kellett volna menni hogy te is mész velük.

Így megvalósul a gyerek kérése, de nem érzi senki magát megbántva.

Szerintem így fair. Vegyék körül a gyereket minél többen szeretettel, az neki a legjobb.

Nem kell utálkozni egymásra, te fogadd el hogy ő az apja, de ő is fogadja el hogy te meg az új pár vagy, nevelőapa.

Kölcsönös tisztelet lenne a kulcs. Nem tudom az anyának miért nem jutott eszébe téged hívni, lehet ez rossz jel.

jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Az apa manipulálhatja úgy a dolgokat hogy amikor a pasi nem ér rá hogy mind együtt menjenek olyankorra teszi a programot és ráfogja hogy a gyerek akarta. A gyereket lehet befolyásolni. A leírtak alapján nem jó ember az apa és a gyerek is a kezében van. Ez így problémás.

Amíg nagyobb lesz a gyerek addig valahogy megoldani amit lehet aztán könnyebb lesz talán mert akkor jobban lehet beszélni a gyerekkel.

jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Voltunk szakembernél, azt mondta a párom olyan nárcisztikus kapcsolatból jött ki ami miatt jobb ha megértő vagyok de szerencsére azt is mondta hogy a gyerek apjával ne menjen bele semmi közös programba stb hanem a gyerekbe kell folyamatosan tudatosítani hogy mi a helyzet a páromba meg hogy nem ő a hibás a dolgokért és ne hagyjon tovább a lelki terrornak.
júl. 3. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!