Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnőmnek van egy gyereke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőmnek van egy gyereke, nagyon szeretem őt és a gyereket is viszont a párom volt férje nagyon zavar. Hogyan kéne viszonyulnom hozzá? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Csúnya válásuk volt viszont a barátnőm állitasa szerint a gyerek érdekében próbál normális viszonyban lenni az Exel. Múltkor az apuka a gyerekkel kitalálta hogy elmennek vidámparkban de a gyerek szerette volna ha az anyuka vagyis a párom is velük megy. Nem ment el mert tudja hogy nekem rosszul esik de elmondta hogy miattam csalódást okoz ilyenkor a gyereknek. Sokat vitázunk ilyesmin. Szerinte el kéne néznem neki ezeket szerintem meg ez számomra megalázó. Én is viszem őket mindenhová jól érezzük magunkat miért kéne elnézzek ilyesmit? Szerintetek?

jún. 21. 17:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%

Ezert szoktam mindig mondani, hogy a 30 feletti nok nem erdemelnek parkapcsolatot.



40F incel

jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
A gyerek mindkettő szülővel szeretne egyszerre lenni és a párod megfogja unni, hogy te csak magadra gondolsz. Ha te tényleg szeretnéd azt a gyereket akkor nem zavarna pár óra az exszel aki az apja. Nemhiába exek. Tudtad, hogy képben van és mégis zavar. Megszoksz, vagy megszöksz. Bár lehet egyiket se kell csinálnod mert kidob a nő...
jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Jó de az exe bántotta érzelmileg S fizikailag is. Akkor is normális hogy inkább menne az exével családi programra mint velem csak mert a gyerek azt akarja? Én attól tartok hogy vissza fog menni az exéhez mert nagyon furcsa hogy nem tud tőle elszaladni
jún. 21. 17:24
 4/31 A kérdező kommentje:
*elszakadni
jún. 21. 17:25
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyjad hadd menjen. Ő baja és sajnos a gyerekké is.


Nem veheted rá, hogy ne menjen a családjával ide-oda, nincs hozzá jogod.


Mehetne inkább pszichológushoz és ha a kicsi szemtanúja volt, van annyi idős, hogy felfogja, hogy rossz dolgok történtek akkor neki is jót tenne!


Na de arra se szedheted rá erőszakkal csakis úgy, hogy felfogja amit beszélsz és akarja ő maga.

jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Jár a gyerek pszichológushoz de elég kicsi még ovodás. Szereti az apját azt tudom de az anyját sokkal jobban
jún. 21. 17:34
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Én gyerekesként nem értek egyet a kettessel...gyereknek normálisan elkell magyarázni mi hogy működik.
jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
a barátnőd exének van már új párja? mert ha nincs akkor az nem éppen jó! megértem a félelmed a gyereket lehet ürügyként is használni hogy egy kis időt együtt töltsenek! most vidámparkba mennek, legközelebb pl állatkertbe, utána meg strandra most úgy is jó melegek vannak ! úgy se csak a gyerek lenne a téma köztük állandóan. az kizárt! úgy is beszélgetnének magukról is, előjönnének rossz és jó emlékek, idővel akár újra közel is kerülhetnének egymáshoz, ráadásul ott a közös gyerekük is
jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom azért megy, hogy addig is lássa a gyereke jól van.

Nem örömködés bántalmazóval találkozni.

jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Állítólag van párja a pasasnak de nem úgy tűnik egyébként. Tudom hogy vissza akarja kapni a volt feleségét(a páromat) párom azt mondja esze ágában sincs visszamenni meg szeret de ha vitázunk sokszor mondja hogy ha mindig ez lesz ő nem akar velem lenni mert a gyerek miatt mindig lesznek közös dolgai az exével és nem akar folyton vitát ebből.
jún. 21. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!