Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viszonyultok kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok kapcsolatban ahhoz, ha a nőnek vannak hurkái? Elvárás a teljesen lapos has, vagy nem zavar?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek másak az elvárásai, ennek így nincs értelme. Ha kihúzza magát és áll, ne legyenek hurkái, mert nekem sincsenek. De sokaknál nem számít.
2021. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik s szeretem akkor a hurkák nem izgatnak.
2021. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerűen nem értem az ilyen kérdéseket. Egy csomó túlsúlyos nőnek van átlagos alkatú pasija.

Nekem is az jön be, ha egy nő kicsit teltebb. De, elárulod, hogy mi értelme ennek a kérdésnek?

2021. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nézd ha elősre valami nem jön be pl test alkat, viselkedés akkor mindegy milyen vagy ruha allatt, ha meg bejön akkor meg azért mindegy! De általában nem zavart!
2021. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Arra céloztam, mikor lazább felsőben van a nő, így nem látszik, de ha lekerül a ruha, akkor zavaró-e? Előfordul, hogy emiatt nem akartok tőle már semmit?
2021. máj. 5. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Nem volt ilyen!

2021. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Le lett írva, hogy egy csomó pasit nem zavar. Ne haragudj, de ha ezt képtelen vagy felfogni, akkor nem a hurkák miatt nem fogsz normális pasit találni.
2021. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Előttem 4 ember kommentelt, ennyiből még nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2021. máj. 5. 14:57
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Nekem meg pont fordítva van. A ruha, melltartó, nadrág bevág, kinyomja a hurkákat, de ruha nélkül egyáltalán nincsenek.
2021. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor emeld fel a hátsód és menj ki az utcára. Tényleg nem a hurkáid miatt lesz gondod a párkapcsolatokban.
2021. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!