Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket mi zavar a nők anyagia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mi zavar a nők anyagiakhoz való viszonyulásában?

Figyelt kérdés

Én azt látom, legtöbbjük anyagias, de a butább módon.

Nem azt próblják felmérni, milyen a kereseted, mik a hosszú távú lehetőségeid (bár melyik tervez ma hosszú távra...), hanem hogy milyen márkás ruháid vannak, milyen a telefonod, kocsid. Ha szerényen élsz, mert spórolsz, vagy szimplán értelmetlennek tartod, hogy 280 000 Ft-ért vegyél telefont, egyből "csóró" vagy.


2016. jún. 29. 12:21
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Valahogy nem tudnak érdekelni az ilyen nők.
2016. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Az a vicc hogy sokan iszonyúan buták, és van annyi önbizalmuk hogy felsőbbrendünek érezze magát és mindenki úgy bánjon vele mint egy királylánnyal, és fizessenek neki. De mire fől ? mit tett le az asztalra ? Én irtanám azokat a felszines gyökér csávókat akik csak a szex miatt meg a testük miatt Istenitik az ilyen nőket. De ha iqt néznénk, semmi.
2016. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy sajnos vannak ilyenek, de hülyeség általánosítani és az ilyen nőkkel a férfiaknak sem kéne foglalkozniuk.
2016. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem semmi nem zavar. Sőt köszönettel tartozom nekik, mert így legalább gyorsan eldől, hogy nem passzolunk össze.
2016. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem mindegyiket, de még a többségüket, így általánosságban nem tudok nyilatkozni. Viszont ha valaki nem azt nézi, hogy mit értem el eddig, és hogy igyekszem elérni a céljaimat, próbálok javítani a hibáimon, akkor a továbbiakban hanyagolom az illetőt. Szerencsére ennyire anyagias nőkkel eddig még nem találkoztam, és senkinek a kedvéért nem költekeznék ki. Amikor vagy 3-4 éve le kellett cserélnem a telefonomat, akkor is egy Samsungot vettem, huszonvalamennyiért, mert ez volt még a viszonylag legolcsóbb, és úgy gondoltam, amire nekem szükségem van, azt ez is tudja, nem fogom kidobálni a pénzt az ablakon. Aki ezt nem fogadja el, azt sajnálom.
2016. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
ha a pasik nem a pénzükkel akarnának csaj kapni akkor a nőket sem érdekelné ez
2016. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen kategória. 25 ev felett mar a not nem igazan érdekli a márkás ruha. Az alatt igen, viszont ezt baromi egyszerűen ki lehet játszani, mert a nők ugyan ugy hülyék mint mi. Meglatunk egy jo mellet egyből raugranank, Nah van hasonlo a nőknél is. A 25 alatti lanyok, az ingre indulnak be. Mindig legyél, ingbe amikor társaságba mész, ismerkedsz. A magyarázat hosszabb lesz.

Egy lany aki tanul, es egesz nap a sajat közösségében van, mindenkit bekategotizal ennek jo cucca van ennek nem stb ahogy te is írtad. Nah de a sajat osztály-csoporttarsai nem viselnek inget nem akarnak benne feszengeni. Ki visel inget? Az akinek jo állása, irodában dolgozik, tárgyal, felnőtt. Nyilván ez nincs igy a gyakorlatba, de ettol meg társadalmilag ez az elfogadott. S ezzel tudsz kiemelkedni a társai közül. Amivel teged nem velük egy kategóriába fog kezelni, hanem mint ferfi akinek mar önálló élete van. Azokra a lányokra nőkre ez szinten működik akiknek apukája, nem inges+öltönyös munkát dolgozik/dolgozott.

Viszont ügyesen kell ingeket kiválasztani nem mindenkinek all minden jol.

2016. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak 100 000es a telom, de a pulcsim guccsi es elnok:)
2016. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hmm soha nem a ruháját néztem :D

a párom nyáron inges télen póló pulcsi


akkor most mi van ?

2016. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!