Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar, ha egy nőnek tetoválása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha egy nőnek tetoválása van?

Figyelt kérdés
Bármilyen zavarna? Nagy, kicsi, színes, fekete és az is mindegy lenne, hogy divatból lett csináltatva vagy mert jelentése van?
2016. jún. 9. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Téged miért zavar, foglalkoztat, hogy mást esetleg zavarja-e vagy sem?


Akit zavar, úgysem fog veled összejönni, akit meg nem zavarja, az meg összejön veled. Ilyen rém egyszerű az egész.

2016. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok. :)) nekem baráton meg tetoválásom is van, utóbbi már 5 éve és még mindig örülök, hogy megcsináltattam. Ettől függetlenül érdekelne a fórumozók véleménye, nincs nekem megfelelési kényszerem.
2016. jún. 9. 22:11
 3/19 Inessential ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 opened paradise ***** válasza:
Szeretem a tetkókat. De nem a divatból lévőket. Pl. végtelen jele a csuklón,vagy peace,esetleg nonfiguratív keresztcsont tájéki.
2016. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Eleinte zavart, mostanra már nem érdekel. Ha annyira megválogatom, ne legyen piercingje (fülében sose zavart), ne dohányozzon, ne menjen át rajta egy kisváros akkor végképp egyedül maradok.


Az meg sosem érdekelt, milyen magyarázatokat gyárt rá.

Én azt mondtam magamra, ha kijutok az olimpiára, akkor egy ötkarika, különben semmi. Sikerült lesérülnöm végleg.

2016. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Ez a kedvencem: "jelentése van".


EGY K1BASZ0TT ÚTBURKOLATI JELNEK IS VAN JELENTÉSE, MÉGSEM FEKSZEM AZ ÚTFESTŐ GÉP ALÁ, MERT NEM VAGYOK EGY TETVES RETARDÁLT LOBOTÓMIÁRA ÉRETT BAR0M MINT AZ ÖSSZES TETKÓS.


Szóval igen, zavarna. ^.^

2016. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nagyon.
2016. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Adnék egy szem nyugtatót, ha lenne itthon, 7-es. :D
2016. jún. 9. 23:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor zavarna ha körbe lenne varrva teljesen.
2016. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!