Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar, ha egy nőnek tetoválása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha egy nőnek tetoválása van?

Figyelt kérdés
Bármilyen zavarna? Nagy, kicsi, színes, fekete és az is mindegy lenne, hogy divatból lett csináltatva vagy mert jelentése van?
2016. jún. 9. 22:03
1 2
 11/19 opened paradise ***** válasza:
Igen? Én puskából lőném neki:D
2016. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nönek, az nem érdekelne, tehát nem zavarna. Ha a barátnömnek, az nagyon. Akár annyira is, hogy nem is lenne a barátnöm.
2016. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egy kicsit sem vagy előitéletes 12-es :D

Szerintem egy diszkrét tetoválás nem oszt,nem szoroz semmit sem.Engem nem zavarna(kivéve ,ha nem illik a személyiségéhez pl.: vissza húzódó csaj egy meghökkentő és figyelem felkelltő tetkóval a mellkasán,közönséges lenne,mint sem izgalmas)

2016. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
igen - ha kellően rejtett helyen van és kellően visszafogott, akkor nem feltétlen kizáró ok, de erős hátrány.
2016. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de a non-figurative tetkók nem igazán tetszenek
2016. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem a kisebbek nem zavarnak meg ha nincs belőle sok max 1-2. De sok kicsi vagy nagy, az már nem tetszik.
2016. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. :D
2016. jún. 10. 10:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Zavar, ha úgy veszel meg egy kocsit, h tele van matricázva ? nálam feltétel ilyen szempont
2016. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha valami számomra fontos, jelentése van, azt a szívemben/eszemben tartom. Nem kell a világ elé tárni. Így csak olcsó magamutogatás.


Ma beszéltem egy nővel, akinek masni volt a combjára varrva. Magyarázta, h ennek bizony jelentése van. Nem akartam megkérdezni tőle, h azt jelöli e hogy ő egy rib@@nc :D

2016. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!