Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lánynak van tetoválása?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem bejön
2016. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Engem zavar. Inkább adja teljesen önmagát, ne vésesse össze magát.
2016. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Tudom, hogy divat, de engem akkor is zavar. Föleg ha nagy.
2016. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyenesen undorító. De csak nyugodtan, magad cseszed el vele. Gondolj bele, ha 80 éves leszel, akkor is ott lesz a ráncos bőrödön.
2016. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ocsmány.
2016. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar. Ha nem egy összetetovált arcú indonéz sámánnő, akkor semmi gond nincs.
2016. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy szexy párduc van rajta akkor igen
2016. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Benjadalmi válasza:
100%
A negyedik válaszolónak: 80 évesen az ember örül hogy él, annak meg mégjobban, ha valamennyire mozogni is tud. Az embert a bőre állaga a legjevésbé sem érdekli akkor már. Szerintem a fiatal kort kell úgy kihasználni, ahogy csak lehet. Hogy a kérdező kérdésére is választ adjak, egy kis teoválás lehet nagyon vonzó számomra, feltéve, ha nem teljes cliché.
2016. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a tetovált lányok. :D Fentebb aki kérdezte, hogy "Hogy fog kinézni 80 évesen?" Válaszom az, hogy csúnyán, egy 80 éves öregasszony/öregember nem a szépségéről híres a ráncos bőrével, repedt sarkával, görbe ujjaival, kopaszodó őszes hajával. Nekem is van tetoválásom, és ha nem divatból varratja hanem jelentése van mint az enyémnek is, 80 évesen is boldogan lapozgatom majd a rácos bőrömön mint egy mesekönyvet. :D De az eredeti kérdéshez visszatérve, nekem nem feltétel de kifejezetten bejön, ha egy lányon van tetoválás. :D 18/F
2016. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt tomporon, punci felett, combon egy jó minta sokat tud dobni.
2016. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!