Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnőmnek van egy gyereke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőmnek van egy gyereke, nagyon szeretem őt és a gyereket is viszont a párom volt férje nagyon zavar. Hogyan kéne viszonyulnom hozzá? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Csúnya válásuk volt viszont a barátnőm állitasa szerint a gyerek érdekében próbál normális viszonyban lenni az Exel. Múltkor az apuka a gyerekkel kitalálta hogy elmennek vidámparkban de a gyerek szerette volna ha az anyuka vagyis a párom is velük megy. Nem ment el mert tudja hogy nekem rosszul esik de elmondta hogy miattam csalódást okoz ilyenkor a gyereknek. Sokat vitázunk ilyesmin. Szerinte el kéne néznem neki ezeket szerintem meg ez számomra megalázó. Én is viszem őket mindenhová jól érezzük magunkat miért kéne elnézzek ilyesmit? Szerintetek?

jún. 21. 17:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
9-es nem ment el a vidámparkban de engem hibáztat hogy miattam német kell mondjon a gyereke kérésének és ez neki rossz
jún. 21. 17:41
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van. Ha te nem bírod elviselni az exet akkor nincs értelme folytatni.
jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
8as vagyok, hiába lettem már is lepontozva mert akkor is igaz amit korábban írtam, maga a kérdező is elismerte hogy vissza akarja kapni az exe a barátnőjét! és a barátnője is jól tudja hogy vissza akarja kapni az exe! ha egy nőnek új kapcsolata van akit annyira nagyon szeret az nem találkozgat az exével gyerek ide vagy oda! főleg ha még olyan nagyon rossz volt a kapcsolatuk!! azért könnyen hozzád vágja hogy mindig lesznek közös dolgaik az exével, igaz? szerintem a lelke mélyén valahol tetszik barátnődnek hogy az exe vissza akarja kapni!! (de lehet hogy tévedek) de szerintem nálatok valami nem stimmel! én a magam részéről nem tudnék olyan kapcsolatban élni ahol az ex folyton a barátnőm körül van
jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezek ritka alkalmak, évi 1-2, akkor inkább fogadd el.
jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%

#13:


Persze, hogy körülötte van amikor közös gyerekük van. Mit várt a kérdező, de komolyan? Legyenek külön. A párja meg majd eldönti, hogy visszamegy-e hozzá, de az se most, se később a kérdező dolga.

jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
59%
Jezusom, nálunk anyámék szinten elváltak, de szóba se állnak egymással, nem hogy még egyutt programozzanak, csak hogy a gyerek azt higyje, minden normális, minden rendben van…..nem nincs minden rendben! El kell fogadnia, hogy van egy apja, van egy anyja, és ők már külön vannak, nem együtt vidámparkoznak….ezzel a gyereket is becsapjátok csúnyán. Vagy a baratnodnek nem kellemetlen egy csúnya válás után még jópofát vágni az exéhez? Ha nem, gyanítom hogy más is van a háttérben.
jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%
Én szüleim válása csúnya volt váláskor, de utána rendeződött a viszony. Mikor apám jött értem és nem siettünk, bejött egy kávéra, beszélgettek 10 percet kivel mi van, velem mi van, de ilyen, hogy közös program fel sem merült. Apámnak elég hamar terhes lett a második felesége(a nő, aki miatt elváltak), elég hülyén nézett volna ki szerintem, ha anyámmal peogramozik. De lehet, régimódi vagyok.
jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

#1

"Ezert szoktam mindig mondani, hogy a 30 feletti nok nem erdemelnek parkapcsolatot.

40F incel"


És a magadfajták? Érdemelnek? Ha igen, kiket és milyen korúakat, kedves korodbelieket fikázó, ötvenesnek kinéző Ken Davitian (Azamat a Boratból) hasonmás?

jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
11%

Ha bántotta mitől félsz? A gyerek miatt menne nem az ex miatt.

Fontos vagy a nőnek mert mégse megy el mert ő gondol rád, de két tűz között van a gyerek és közted.

Ez egy idő után nagy lelki teher lesz.

Had menjenek aszondom, kicsit tedd félre a büszkeséged és a bizalmatlanságod.

F.

jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"

#1


"Ezert szoktam mindig mondani, hogy a 30 feletti nok nem erdemelnek parkapcsolatot.


40F incel""


Ezen logikával a pasik sem. Mellesleg, minek neked nő évesen?

jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!