Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg én fujom fel?

Figyelt kérdés

Ferjemnek uj munkahelye van.

Az előzőnél 12-14 orakat 1500 Ft oraberbe kemeny nehez fizikai munkat vegzett. Evekig.

Most van neki masik oraber ugyanennyi de jóval kevesebb oraszam tegnap pl 6.....

De javareszt 8.

En is dolgozok 8 óraba. 2 gyermekunk van plusz hitel.

Mondtam neki hogy ez igy nagyon nem lesz jó ez a berezese semmire nem eleg oke hogy kitudunk mindent fizetni de boven nem azon a szinvonalon élünk mint szeretnenk es a 2 gyereknek is megszeretnek adni mindent. Most ott tartunk nem hogy nxaralni de strandra se jutunk ki....

Es akkor azt mondja hogy ő dolgozott mar eleget az előző munkahelyen, őt nem erdekli, nem banja hogy jóval kevesebb. Hamarabb kezd mint en, tegnap delben vehzett aztan azt csinalhatott amit akart en 4kor es fel 5re estem haza. Hogy ő delutan még aludt is.... Na itt elszallt az agyam.

Szerintetek en fujon fel?

En arról nem tehetek hogy anno csak ilyenmunkat talalt de ez amit most keres semmire nem eleg. Őt pedig picit sem erdekli. De a napi 1 doboz cigije meglegyen...


jún. 21. 05:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Már nem azért de mit dolgozik? Többet kaptam nyári munkán cseresznye és szilva szedésen….
jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek valahol mind a kettőtöket.

Nyilvàn kiesett egy csomó pénz ami hiányzik, de a férjedet nem lett volna szabad hagyni, hogy szinte beledögöljön s munkàba. Azért 12-14 óra nem kutyafüle még szellemi munkában sem, nem hogy kemény fizikaiban. Valahogy akkor kellett volna lépnetek, másik munkahelyre vagy tanulni. Most meg szegény kiégett. Én ezt is megértem.

Az a baj, ha ezzel a csillagomos, bicska nyitogató stílusoddal basz. tatod, már pedig szinte biztos, akkor előbb utóbb egyedül találod magad a két gyerekkel. Valami megoldás kellene találnotok. Békésen, normálisan. Biztos ő is érzi, hogy kevesebb a pénz, hogy kevesebb jut bizonyos dolgokra. De a cirkusz, meg a bactatàs nem fog eredményt hozni.

jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
44%
Hamarabb kellett volna gondolkozni. Mondjuk amikor felvettétek a hitelt. Gondolom csok meg babaváró. Egyétek a levest amit megfőztetek.
jún. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

22es uristen bar úgy lenne.

Iszik is persze ezt eddig nem írtad!!! - jön mindjart a komment.

Asszem igy kerek a történet.

Ugyhogy hisztizek tovabb hatha odebb all.

42.000et kapott penteken amibőo csak 38.000 került haza mert vett magana söröket meg a jól megerdemelt cigijét. Es akkor ezt osszam be jövő het péntekig de persze cigi, sör es húsos kajaval varjam mert Ő DOLGOZIK!!!

jún. 23. 14:07
 25/33 anonim ***** válasza:
44%

4000 forintot mert elvenni a fizujából egy hétre? Hát ez rengeteg mondhatom. Szerintem ez tök normális. Ez egy doboz cigi meg pár doboz sör. Ettől nem lesz alkoholista az biztos. Gondolom ezt kell beosztania a hétre.

Egy igazi házi sàrkány vagy és én már régen ott hagytalak volna a fenébe.

jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Barcsak itt hagyna.

Utolso te aztan tudsz ertelmezni mondatot.

Azt aznapra irtam. Amikor megkapta a penzet.

Minden egyes nap igenyt tart a piara es a cigijere is. Az 5x4000 Ft.... Azaz 20.000 a 43.000ezres fizetesből.

Jo reggelt!

jún. 24. 14:13
 27/33 A kérdező kommentje:
Valahogy meg kell szabadulnom tőle!!!!
jún. 24. 14:14
 28/33 anonim válasza:
Akkor miért nem mondod meg neki, hogy elváltok? Ez már nem a középkor, megteheted… ha babaváró vagy Csok van, akkor mondjuk nehezebb.
jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ki tart vissza attól, hogy megszabadulj tőle? Már rég megkellett volna tenned a gyakoris nyígás helyett. Sőt, hozzá se kellett volna menned, ha ennyire nem bírod. Gyereket meg pláne nem kellett volna egyet se vállalnod vele.
jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Bantalmazó! Többször bantott mar fiziklisan is.

Na most szépen lassan leirok mindent hogy lassatok nem olyan egyszerű ez....


Es most jön az hogy csak kitalaltam.

Egy remalom az eletem.

jún. 25. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!