Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg én fujom fel?

Figyelt kérdés

Ferjemnek uj munkahelye van.

Az előzőnél 12-14 orakat 1500 Ft oraberbe kemeny nehez fizikai munkat vegzett. Evekig.

Most van neki masik oraber ugyanennyi de jóval kevesebb oraszam tegnap pl 6.....

De javareszt 8.

En is dolgozok 8 óraba. 2 gyermekunk van plusz hitel.

Mondtam neki hogy ez igy nagyon nem lesz jó ez a berezese semmire nem eleg oke hogy kitudunk mindent fizetni de boven nem azon a szinvonalon élünk mint szeretnenk es a 2 gyereknek is megszeretnek adni mindent. Most ott tartunk nem hogy nxaralni de strandra se jutunk ki....

Es akkor azt mondja hogy ő dolgozott mar eleget az előző munkahelyen, őt nem erdekli, nem banja hogy jóval kevesebb. Hamarabb kezd mint en, tegnap delben vehzett aztan azt csinalhatott amit akart en 4kor es fel 5re estem haza. Hogy ő delutan még aludt is.... Na itt elszallt az agyam.

Szerintetek en fujon fel?

En arról nem tehetek hogy anno csak ilyenmunkat talalt de ez amit most keres semmire nem eleg. Őt pedig picit sem erdekli. De a napi 1 doboz cigije meglegyen...


jún. 21. 05:47
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
100%

Azt a részét megértem, hogy ne költse felesleges dolgokra a pénzét, nem ilyenkor kell hobbizgatni (bár nézegetni azért talán nem bűn). Anno édesapám dacból szokott le a cigiről, mert megemelték nagyon az árát és nem volt hajlandó kifizetni… ugyanígy jópár családtagom is le tudta tenni, szóval az se lehetetlen dolog, akaraterő kell és látni, hogy a gyerekeknek fontosabb dolgokra is lehetne költeni azt a pénzt. Most még csak a strand a fontos, de mi lesz, ha fejlesztés kell, magántanár… nem tudom mennyi idősek.

Azt viszont nem rónám fel, hogy nem akar 12-14 órában dolgozni éhbérért.

jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg a strand fontosabb a gyerekekkel, mint a cigaretta meg apu hobbija. Értem, hogy eddig kidolgozta a belét, de ha délután van ideje szunyókálni és kevesebbet keres - nem tartom amúgy ezt vidéki viszonylatban olyan rossz fizunak, itt kÖzép-Nyugat Magyarországon se fizetnek többet, csak Pesten - szóval ha kevesebb a pénz, gondolom apuka csökkenti a dohányzást meg a hobbizást, hogy havi egy hétvégén elvihessék a kölyköket strandolni. Azt gondolom, ez nem akkora kérés vagy igény. Sőt én azt gondolom, ez a természetes.
jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
45%

"Csongrad megye csillagom.


Itt örülsz ha munkad van....


Nem az 1500 Ft/ora miatt vagyok kibukva."


Igen, és ezzel tisztában voltál a szülések előtt is, mégis bevállaltad a helyzet ellenére. Tehát akkor nincs jogid rinyálni. Ha nyaralni akarsz, keresd meg a pénzt rá te. Ne mástól várjad, hogy szétszakadjon miattad, mert neked lennének ilyen meg olyan igényeid csillagom. Ébresztő!

jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván 15 éve mikor szült, ez a nem előrelátó édesanya, tudta, hogy milyen anyagi és politikai viszonyok lesznek Magyarországon majd 15 év múlva 2 gyerekekkel.

Jó neked, hogy te ilyen jóstehetség vagy. Csillagom. Ritka irritáló stílusod van.


"Ha nyaralni akarsz, keresd meg a pénzt rá te."

Most is többet keres mint a férje és előzőleg is többet keresett, mint a férj magasabb fizuja volt. Vért ne adjon esetleg?

jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Utolsó, itt nem a férj akar strandolgatni hanem a felesége.🤷‍♀️Őt nem izgatja, nem érdekli.

Igen, 15 éve is kellett volna gondolkodni, mert az életnek nem az a fő jellemzője, hogy mindig mindenki jól él majd. Erre nem volt soha garancia, ahogyan a sírig tartó házasságra sincs. Szívesen.

A szókimondás meg mindig irritáló a gondolkodni nem hajlandó egyedeknek. Jó emésztést hozzá kislányom. Puszi.

jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%

Igen, én is akarok strandolgatni a gyerekekkel. Érdekes. És örülnék, ha a férjemet is jobban érdekelné, hogy havi egyszer strandoljunk a gyerekekkel, mint hogy a csökkent fizujából napi jó 2000 ft-ot cigire költsön, ugyanis ennyibe kerül egy dobozzal.


Kislány, egyre iritálóbb a stílusod:) 48 vagyok, kislányom, egy édes és egy mostohagyerek anyja. Mondjuk nekünk telik strandra, nyaralásra is, de én is felszólalnék, ha a férjem magát helyezné a gyerekek elé. Felénk ez nem divat sem most, sem 15 éve bár ezt a kettőt spec nem együtt vállaltuk anno:)


Amúgy sztem a gyerekeket nem kérdező vállata egyedül, lehet ott volt a férje is, aki csinálta? Ja már nincs kedve strandolgatni a gyerekekkel, ő dohányozna, hobbizna meg csucsukálna délutánonként, kislányom?

jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
23%

48 évesen is illene elgondolkodnod azon neked is, hogy az életben semmi sem marad örökké ugyanolyan virágszálam. De ez nem megy.

Apuka meg unja a családosdit. És erre nem az a megoldás, hogy strandolgatni járjanak.De a kérdező sem hajlandó ezzel szembenézni.Azt hiszi még mindig 15 évvel ezelőtt van.

56/N

jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nemhogy semmi sem marad ugyanolyan örökké, már rengeteg minden változott 48 év alatt

És ha apuka unja a családosdit és inkább hobbizna meg pöfékelne, akkor a gyerekek meg anyu üljenek otthon és anyuka a hibás, nem apuka. Értelek.

jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ti se vagytok normalisak.....
jún. 21. 14:10
 20/33 anonim ***** válasza:
Azt a részét megértem, hogy egy bizonyos életszínvonalból fáj lejjebb adni. Főleg most, amikor aztán minden rettentően drága. A férjedet abból a szempontból maximálisan megértem, hogy nem akar 12-14 órákat dolgozni már, főleg ha tényleg nehéz, fizikai munkáról van szó. Viszont ha így nagyon nehezen jöttök ki, akkor érdemes lenne noszogatni egy kicsit, hogy más irányba induljon el a munka világában. Nem tudom itt Csongrádban merre laktok de azért aki keres, az talál munkát.
jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!