Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg én fujom fel?

Figyelt kérdés

Ferjemnek uj munkahelye van.

Az előzőnél 12-14 orakat 1500 Ft oraberbe kemeny nehez fizikai munkat vegzett. Evekig.

Most van neki masik oraber ugyanennyi de jóval kevesebb oraszam tegnap pl 6.....

De javareszt 8.

En is dolgozok 8 óraba. 2 gyermekunk van plusz hitel.

Mondtam neki hogy ez igy nagyon nem lesz jó ez a berezese semmire nem eleg oke hogy kitudunk mindent fizetni de boven nem azon a szinvonalon élünk mint szeretnenk es a 2 gyereknek is megszeretnek adni mindent. Most ott tartunk nem hogy nxaralni de strandra se jutunk ki....

Es akkor azt mondja hogy ő dolgozott mar eleget az előző munkahelyen, őt nem erdekli, nem banja hogy jóval kevesebb. Hamarabb kezd mint en, tegnap delben vehzett aztan azt csinalhatott amit akart en 4kor es fel 5re estem haza. Hogy ő delutan még aludt is.... Na itt elszallt az agyam.

Szerintetek en fujon fel?

En arról nem tehetek hogy anno csak ilyenmunkat talalt de ez amit most keres semmire nem eleg. Őt pedig picit sem erdekli. De a napi 1 doboz cigije meglegyen...


jún. 21. 05:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol őt is megértem. Az a napi 12-14 óra nagyon sokat kivehetett belőle. Én már azt nem hagytam volna neki. Megértem hogy kell a pénz, de nem minden áron. Ha egyenlőre nagyjából megéltek én hagynék neki pár hónap pihenőt. Esetleg én is kereshetnék jobban fizető munkát és ő is.
jún. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Persze ertheto na de akkor amikor meg kell huzni a nadragszijat akkor ne tartson igenyt a ma mar luxuscikknek szamitó cigijere es a draga hobbijara. Tegnap is mutatott egy hobbijahoz kapcsolodó eladó dolgot a Market.... n es mondtam neki hogy ez 2 heti fizetesed nem gondolod hogy megvesszük amiklr jóval kevesebbet keresel mint eddig??!!! Ja nem ő csak mutatta. Persze en meg h.... vagyok.

Es en biztos nem fogok tobb szempont miatt valtani. 10x eve ott vagyok a munkahelyemen, imadom es innen is szeretnék majd elmenni egyszer nyugdijba, gyerekbarat a munkahekyem es a főnokseg is illetve en többet keresek mint most ő. A regi munkahelyevel azonos összeget. Abból ugy ahogy kijöttünk. De most nagyon szűkös mert ő "megerdemli ennyi 12 óra utan a lazább munkaremdet"

Ezzel nincs baj amig az embernek nincs csaladja es csak magara van.

jún. 21. 06:16
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de én 1500-as órabérért nem is kelek ki az ágyból. Egy szaros őrködés, ahol csak egy portára kell beülni és esetleg kulcsokat kiadni, kaput nyitni, az indul ilyen órabértől.

Borsod megye, vagy mi?


Mindkettőtök hibás. Te elnézted, hogy szarér-húgyér kifacsarja magát, és ő is csak nyelte. Az úgy oké volt, hogy a munkahelyén él és mosottszarként jön haza, csak legyen több pénz, vagy mivan?!


Mindkettőtök csinált 2 gyereket, miközben egyikőtöknek sincs komolyabb fizuja.


Amíg több volt a pénz, akkor sem tanfolyamra raktatok félre, hogy mindkettőtök szintet tudjon lépni valamerre, hanem az a k__va nyaralás, meg a strand a fontos. Az nem zavar, hogy ha csak 2-3 évet kihagytok nyáron szakmára gyűjtés és tanulás miatt, utána már nem kellene nyaralásra gyűjteni. Írok csak 1 példát: C jogsi + GKI, és a férjednek azonnal 400 nettója lehetne, ülőmunkával. Kell rá kb. 3-5 hónap meg vagy 800.000 ft.


Összeilletek sajnos, csak éltek bele a világba, oszt majd lesz valahogy.

jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Csongrad megye csillagom.

Itt örülsz ha munkad van....

Nem az 1500 Ft/ora miatt vagyok kibukva.

Szep napot!

jún. 21. 07:34
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem is hagytam volna, hogy 12-14 órákat dolgozzon, az nem élet, főleg ilyen szar órabérért.
jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a baj, hogy kevesebbet dolgozik, hanem hogy ugyanúgy szórná a pénzt. Tanuljon meg spòrolni. Ha nem megy neki, akkor fizetés után adja le neked a pénze nagy rèszét, hogy ételre, rezsire menjen és ne hülyeségekre.
jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarok negatívoskodni, de ismerek olyat, aki úgy gondolkozott, mint te és csúnya vége lett. Fontos a pénz, de nem minden áron. Ha nem fér bele a strand, hát nem fér bele, nem áll meg miatta a világ. Próbáljatok máson is spórolni, aztán néhány hónap múlva, ha kipihente magát hátha talál jobban fizető munkát, esetleg képezhetné is magát.

Egyébként én is folyton nézegetem a hobbimhoz kapcsolódó drága dolgokat, amit sose fogok megvenni, mert amúgy tudom, hogy nem ér annyit, de azért még álmodozni csak szabad, nem?

jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
A gyereknek fontosabb hogy nyugodt kiegyensúlyozott szülei legyenek mint a strand. Inkàbb lemondom a nyaralást de ne rokkanjon bele a férjem a munkába meg lássàk a gyerekek.
jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
7%

Ha csongrád megyében nem talál jobb állást akkor csak nem akar...

Ne haragudj de egy puhap*cs az ember...

jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát Csongrád megyében nem is adnak nagyon többet. Férjemnek is kb ennyi. Most szűkösebben vagyunk mert kevesebb órája van....

DE nekem maradt a jó fizetésem. És együtt boldogulunk. Félre is teszünk. 2 gyerek,2 autó. Hitel nélkül.

Én úgy látom, diploma, vezető pozíció nélkül ebben a régióban nem kapsz több pénzt.

Lassan a diákmunka jobban fizet!

Viszont én nem várnám el a páromtól, hogy többet dolgozzon, csak hogy több pénzünk legyen.

Vállalkozásban nem tudná csinálni a munkáját? Ismerős "csak" szobafestőként lett vállalkozó....

jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!