Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mit értékeltek jobban: a természetes lányokat, vagy a p.nabarbikat?
2010. okt. 30. 12:27
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Amit meg én látok az az, hogy te meg szűzen balfék...
2010. nov. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

00:58

ha ilyenkor írkálod a kommenteket, akkor a te p.nabarbijaid is jobb elfoglaltságot találtak nálad...-.-"

2010. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Mint ahogy azt mondani szokás, jóból is megárt a sok. Na meg teszerinted hova a fuckomba lehet menni hétköznap egy rohadk kis faluba??? Sehova, épp ezért írkálok olyankor, mikor van időm. :-S
2010. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
én is ezt mondanám...
2010. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
De csak ha lenne eszed, meg ha nem 1 besült kis takony lennél. Neked még nem is valók bulák, menj egy pocsolyához, és lógasd bele a farkad, azzal szórakozz.
2010. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Elég idegbeteg típus vagy te. Mi van vertek gyerek korodban ? xD
2010. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
lány vagyok te s*ggfej....am amit nekem írtál, arra csak azt tudom válaszolni, hogy mindenki magából indul ki...
2010. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szóval lány vagy. Egy pin.a barbi. Mert ha nem az lenél nem védenéd őket ennyire, meg nem ilyeneket írnál. Én pl nem vagyok pin.a barbi, és mégis minden ujjamra találnék pasit. Akár mindre hármat is. Ellenben ismerek olyan pin.a barbit aki BŰN RONDA. Csak beképzeli magának h attól szép lessz h mutogatja magát, meg úgy viselkedik mint egy ribi
2010. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
te k.csög! nem vagyok p.nabarbi,. nem vakolom magam, nem mutogatom azt, amim van, hanem diszkréten öltözködöm, nem szeretem azokat a k.baszottul szar zenéket, amiket a legtöbbjük hallgat...a rockot szeretem, nem a discot, meg a többit... -.-"
2010. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!