Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mit értékeltek jobban: a természetes lányokat, vagy a p.nabarbikat?
2010. okt. 30. 12:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
a barbik megcsalnak szal a természeteset xD
2010. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Az olyan természetes lányokat, akik azért adnak is magukra.
2010. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Úúú, de jó kérdés, miért nem nekem jutnak ilyenek az eszembe? :O Hmm...majd visszajövök, ha kigondolkoztam magam a válaszon...
2010. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
természetes hogy a természetes :)
2010. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
pinabarbik!!!
2010. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Az igényes, ápolt, nőies és mindezzel együtt természetes nőket szeretem.


(A kikent-kifent, zéró IQ-s Barbie-kat nem csípem, de a természetesség sem jelent egyet nálam az igénytelen, fiús öltözködésű, nőietlen hajú, beszürkült jellegtelen image-el)

2010. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
na jó...én lány vagyok és nem értem, hogy miért tetszenek a fiúknak a műkörmös, szőke, eszetlen p.csák.
2010. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
És az ilyen pasik hol élnek. A többség a p.icsákkal jár inkább. Ha már kicsit ducibb a csaj, v nem magassarkút hord, nem lógnak ki a ruháiból a mellei akk már nem is kell.
2010. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
nekm nem teccenek:D
2010. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
nem csak azok apinabarbik akik jól is néznek ki..nem mű a mellük meg ezek..szal az ne m pna barni ha rövid ruhába és amgassarkuba van..
2010. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!