Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év alatt a párom humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év alatt a párom humoros emberből nagyon komoly lett. Tartsak ki vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 volt mikor megismertem, nagyon okos, szórakoztató személyiség volt. Akkoriban még tanult, de ahogy elkezte a mukáját, kezdett megkomolyodni. De ezt ne pozitívumként értsétek. Korábban is komoly volt. Úgy kell értelni, hogy a szellemes, szórakoztató énje tűnt el. Úgy érzem magam mellette, mintha 50 évesek lennénk. Még nem szóltam neki, de egy ideje zavar.

Ebből mi lesz szerintetek?


febr. 18. 14:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20: "Neked nincs fogalmad arról mitol lesz egy életuntnak életkedve."


Nem fogalmam sincs, hanem NEM ÉRDEKEL.


"Persze ki lehet lépni beszelni zsarolni fejen is állni,"


Még egyszer: ez részemről nem zsarolás lenne. Hanem megállapítanám, hogy nem egy ligában játszunk, és ezért én távozok. Nem feltételeket támasztanék vele szemben, hanem ha LÁTNÁM RAJTA (már jóval azelőtt, hogy ő egyáltalán meg tudná fogalmazni), hogy ő erre képtelen, akkor viszlát.


"Attol még nem lesz életkedve. csupán mert ez nem így működik, ezen egyszerű okon. Hanem teljesen másképp."


Ez már az ő magánügye, oldja meg, ha tudja, erre én már egy bitnyi gondolati energiát sem pazarolnék, köszi.


"Nem kötelessége embereket mentegetni senkinek."


Nagy fejlődés, hogy végre eljutottál idáig. Gratulálok!

febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Te csak arrol.papolsz hogy kilépsz. A te tanácsod tehát beszelj vele ha nem valtozik nyitva az ajto.


En csak annyiban akartam árnyalni az egészet hogy amugy igy senki nem is fog változni, de mindegy.

febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22: "En csak annyiban akartam árnyalni az egészet hogy amugy igy senki nem is fog változni, de mindegy."


Akkor ezek szerint én egy olyan utolsó esélyt adnék az illetőnek, amit ő (a te fenti idézeted alapján) egyáltalán nem érdemel meg.

febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Te nem vagy képes felfogni azt mi zajlik a másikban. Az életuntság pont nem az hogy majd bevillan vmi az agyában hogy ja röhögjek már egyet tényleg.


(Vagy akármilyen fásultság vágycsökkenés vagy depresszió vagy akik a szexet unják vagy a családból van elegük barmire kivetithető)

febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24: "Te nem vagy képes felfogni azt mi zajlik a másikban."


Még egyszer, mert tényleg nehéz a felfogásod: el sem jutok odáig, mert alapból NEM ÉRDEKEL.

febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem is kell hogy érdekeljen. Ezt már lebeszéltuk. Te az vagy aki szól es kilép.


Erre reagáltam is, hogy változást igy nem is lehet várni sem.


Kérdező tehàt megvan a válaszok válasza, dobd ki.

Menthetetlen az ürge úgyis.

febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#24: "Vagy akármilyen fásultság vágycsökkenés vagy depresszió vagy akik a szexet unják vagy a családból van elegük barmire kivetithető"


De aki ilyen, az minek van kapcsolatban? Hogy lehúzza a másikat?

febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Részben ez az élet menetrendje. Ha megfigyeled a kiskutyákat, ők is bohóckodnak, játszanak sokat, majd megkomolyodnak. Lehet, hogy kiégéses vagy a munkahelye xar.
febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!