Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év alatt a párom humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év alatt a párom humoros emberből nagyon komoly lett. Tartsak ki vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 volt mikor megismertem, nagyon okos, szórakoztató személyiség volt. Akkoriban még tanult, de ahogy elkezte a mukáját, kezdett megkomolyodni. De ezt ne pozitívumként értsétek. Korábban is komoly volt. Úgy kell értelni, hogy a szellemes, szórakoztató énje tűnt el. Úgy érzem magam mellette, mintha 50 évesek lennénk. Még nem szóltam neki, de egy ideje zavar.

Ebből mi lesz szerintetek?


febr. 18. 14:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Ha sokáig igy marad teljesen be fog fásulni, es már a gyerekével se lesz képes legozni se es ujra gyereknek lenni se.


Ismerek olyan 40 es ürgéket akik gyerekkel is képesek magukat agyon röhögni meg olyanokat is, akik már rég elfelejtették mi az hogy élni és nem képesek már semmire ami vicces vagy jó vagy az élet sója.

febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező! Az általad a kérdés leírásában foglaltakat én így, ahogyan megfogalmaztad, megbeszélném a párommal. (Illetve pontosítok: én SOKKAL, de sokkal hamarabb szóvá tettem volna a helyedben.) Ha félresöpri a problémát / nem hajlandó róla beszélni / az ő számára abszolút nem lenne probléma, akkor pedig levonnám a konzekvenciát, és szakítanék. Mivel ha az ember egy olyan személlyel van együtt, aki rá nézve valamilyen szempontból mérgező hatással van, és az illető számára ez nem probléma, akkor az egyenlő azzal, hogy az ő számára a másik jóléte egy figyelmen kívül hagyni való dolog. Azaz, nem szereti a másikat.
febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
A befásultság ellen életmodváltás hozna csak eredményt. A hegyibeszéd felesleges.
febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
#3: kérdés, hogy az illető AKARJA-E egyáltalán azt a bizonyos életmódváltást. Azért remélem, hogy azt, hogy ha a kérdező szóvá teszi a problémát, talán még nem sorolod a "hegyibeszéd" kategóriába.
febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ez olyan ahol meg pl nincs szex beszéljuk meg.

Az emberek nem parancsszóra működnek. Lehet beszélni..az érzelmek vagy akár depresszó életintság vagy bármi nem beszelgetéstol változik.



Ha olyan az élete is hogy non stop munka aztán a háztartas tanulás ebbe minden normalis ember is befásulna. És befásult ember nem azon gondolkodik hogy na most tele van életkedvvel energiával es menjunk el a vidámparkba is hanem hagyjon engem mindenki békén.

Vitamin tápanyagszintje is lehet alacsony.

Ez komplex.


És akarni meg lehet aztán toronyórát láncostul is, mikor akkor is fel kell kelni es bemenni a munkába is. Attol hogy te akarsz bármit a világ nem hozzád fog igazodni.

Aprolékosan ki lehet ugyan épiteni home office-t, vagy bármi pihentetobbet keresni is. De alapvetoen nem könnyű sz.rból várakat építeni. Meg egy robot életből hirtelen szabadúszó életet építeni. Már csak ez is rátenne a fásultságra csak. Es egy fásult megcsak nem is pozitív reményekkel teli, hanem fordítva.


Ez az ő harca. Nem a tied. Vagy megteszi önmagáért vagy nem bírja.

febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

"Ez olyan ahol meg pl nincs szex beszéljuk meg.

Az emberek nem parancsszóra működnek."


Ha neked a "beszéljük meg" az egyenlő a parancsszóval, akkor te rettentően el vagy tévedve.

febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"Ez az ő harca. Nem a tied. Vagy megteszi önmagáért vagy nem bírja."


Oké, de akkor a kérdezőnek ne legyen már muszáj ezt a folyamatot végigasszisztálnia, ha ő viszont nem akar belefásulni.

febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

6 nyilván nem érted.


Ha vkinek pl nincs vágya a másikra majd szerinted lesz egy beszélgetéstől? Az érzelmek nem parancsszóra működnek soha.

Ha vki befásult kozolheted vele ugyan hogy téged ez zavar és kezdjen átállni "udvari bohoc" formára is, de nagyon gyorsan. Nem fog neki menni. Ez nem igy megy.


Meg ahogy a pasik is elvárják a 40 es asszonytol hogy 20 eves tűzről pattant legyen újra.


Rá lehet rakni a másikra a lelkiismeretet meg mindent. Azzal nem lesz senki előrébb. Sőt.


A kérdező meg szintén saját jogon olyan amilyen akar lenni. Nem kell asszisztálnia sem segithet is probálkozhat is feltámaszthatja a a halottakat is, saját döntesjoga van hogy all a helyzethez. Ja könyöröghet is hogy változzon meg. Beszelgessen ha neki ettol jobb.

febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#8: de, nyilván értem, csak te képtelen vagy nem szalmabábozni, drágám.


Én nem parancskiadás, hanem A HELYZET TISZTÁZÁSA céljából javasoltam a beszélgetést. Azaz, ha az illető b*szik változtatni, akkor mindenki megy szépen a maga útjára, a kapcsolatnak vége, nincs itt semmi látnivaló, kérem. Én úgy vagyok vele, hogy senki ne lopkodja sunyi módon az én energiámat, rongálja az én életminőségemet. Kapcsolatban élni továbbra sem kötelező. Mondjuk egy kapcsolatfüggőnek persze hiába magyarázza az ezt ember.

febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%

Mekkora paraszt vagy te is ezekkel a személyeskedésekkel.


Jogod van elmondani barmelyik kapcsolatban ha zavar vmi ezt írtam is. De egy másik embertol elvárni h miattad érted valtozzon, nincs jogod. Pszichologiai alapelv.


Vagy sajat döntesbol a saját életérért önmagáért változik, vagy nem.

De nem más embereket szolgál senki.


A párjának is ugyanugy joga van segiteni kérni jelezni minden ilyenhez. Kilépni is. Asszisztálni is. Alkalmazkodni is az új helyzethez. Vagy magára is venni. Beszélni is.



De a befásultság pl az életuntság. Az nem olyan hogy majd a bnőd hisztijére vagy zsarolásra vagy csak nyomására hirtelen egy vidám cukorfalat lesz egy fèrfi. Mit nem lehet ezen felfogni?

febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!