Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év alatt a párom humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év alatt a párom humoros emberből nagyon komoly lett. Tartsak ki vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 volt mikor megismertem, nagyon okos, szórakoztató személyiség volt. Akkoriban még tanult, de ahogy elkezte a mukáját, kezdett megkomolyodni. De ezt ne pozitívumként értsétek. Korábban is komoly volt. Úgy kell értelni, hogy a szellemes, szórakoztató énje tűnt el. Úgy érzem magam mellette, mintha 50 évesek lennénk. Még nem szóltam neki, de egy ideje zavar.

Ebből mi lesz szerintetek?


febr. 18. 14:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Meg nézd forditva. Pl xolgoztal napi 16 órát aztan voltál a balesetin es mondjuk épp hánysz. Erre megszolal a papa hogy legyél már kedves hozzá meg vicceskedvű mert neki ez igy sz.r hogy állandoan vmi bajod van. sztem elkuldenéd az anyjába is. Amit ő ugy venne hogy te nem akarsz megváltozni es nem ér neked semmit a kapcsolat meg ő.

Csak hátha így sikerül az értés.

febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

#10: "De egy másik embertol elvárni h miattad érted valtozzon, nincs jogod."


Akkor most már konkrétan rámutathatnál, hogy pontosan hol írtam ezt, hogy elvárnám. Mert én valahogy nem találom.


Te vádolgatsz engem itt nehéz felfogással, aztán még neked áll feljebb, ha felhívom a figyelmedet, hogy talán inkább a saját házad táján kellene elkezdeni a söprögetést.

febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

#11: "Amit ő ugy venne hogy te nem akarsz megváltozni es nem ér neked semmit a kapcsolat meg ő."


Ez hajszálpontosan így is lenne. De addigra én már nem lennék sehol.

febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Itt irtad

"Azaz, ha az illető b*szik változtatni, akkor mindenki megy szépen a maga útjára, "


Ez elvárás, hogy változzon különben lépsz. Tehát erted változzon meg. Nem dolga egy embernek olyannak lenni ami neked tetszik. De neked se kotelezo olyannal maradni aki neked nem tetszik.


Szolhatsz kérhetsz mehetsz is. De nem köteles senki bárkiért bárki miatt is változni.



Ez mellett szerintem meg vmi piti dologrol lehet csak szó kérdezőéknél mellesleg.

De itt meg megy a dráma a hulyeségrol

febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Szolhatsz kérhetsz mehetsz is. De nem köteles senki bárkiért bárki miatt is változni."


Es igy nem is fog.

Az emberek nem így változnak meg.

febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#14: "Tehát erted változzon meg."


Na, ezt már te költötted hozzá.


" Nem dolga egy embernek olyannak lenni ami neked tetszik. De neked se kotelezo olyannal maradni aki neked nem tetszik."


Tiszta sor. Én csak annyit akarok ezzel a megbeszéléssel, hogy tisztázzuk, hogy egy irányba mutatnak-e a prioritásaink. Mivel ebben az esetben a válasz NEM, ezért a kapcsolatnak részemről vége lenne.


"De nem köteles senki bárkiért bárki miatt is változni."


Én ezt soha nem is akarnám. De együtt maradni sem egy olyannal, aki rongálja az életminőségemet, és a saját szempontjaimhoz képest lúzernek érzem.


"Ez mellett szerintem meg vmi piti dologrol lehet csak szó kérdezőéknél mellesleg."


De jó, hogy ezt te ennyire pontosan tudod. Irigylem az ilyen "clairvoyant" embereket.

febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Egy befásultbol meg nem lesz vicceskedvu sem így.


Sem kérésre beszelgetésre zsarolásra se.


Ez egy életérzés. Mondd azt a járni nem tudónak hogy járjon mert neked az kell.

Nem igy működik az egész.

febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem.költöttem


Azert megvaltozni mert kulonben elhagyod. Ez effektive zsarolas hogy érted valtpzzon meg hogy ne hagyd el.

febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#18: de te költötted hozzá. Leírtam, hogy én csak TISZTÁZNI akarom, hogy egy irányba mutatnak-e a prioritásaink. ÉRTED, HOGY EZ PONTOSAN MIT JELENT? Tudsz szöveget értelmezni?

Már csak azért sem támasztanék elvárást, mert ha már a beszélgetés elején látnám, hogy neki erre több, mint valószínű, hogy nincs energiája, esélytelen a változás, akkor egyszerűen nem vagyunk egymáshoz valók. Ennyit akarok csak tudni. Mert hogy én ennél sokkal színvonalasabb partnert szeretnék, olyat, aki ügyesebben szervezi az életét annál, mint hogy egy élő hullát kelljen csinálnia magából "munkavégzés" címén.

febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Téged idéztelek 14 ben.


Neked nincs fogalmad arról mitol lesz egy életuntnak életkedve.

Persze ki lehet lépni beszelni zsarolni fejen is állni, lehet bármit.

Attol még nem lesz életkedve. csupán mert ez nem így működik, ezen egyszerű okon. Hanem teljesen másképp.


De senkinek nem is kötelessége emberekbe újra életet lehelni sem. Ezt vagy vállalja vki(akkor nem ártana mondjuk érteni is hozzá) vagy nem. Nem kötelessége embereket mentegetni senkinek.

febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!