Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig a fiát dicséri,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig a fiát dicséri, hogy milyen kigyúrt, ez nekem rosszul esik, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal.

Heti 1x általában átjönnek a gyerekek, ebédre.

Én edzem kb. 2 éve, de nehezen hízó alkat vagyok, és habár izmos vagyok, nem vagyok “nagy”.

A fia most kezdett el edzeni, fél éve kb., és vastagabb a karja, illetve nagyobb a háta, mint nekem.


Nagyobb a srác nálam, és mindig megjegyzi neki a párom, hogy:

“Milyen izmos vagy kisfiam, hogy kigyúrtad magad, úristen!”

Ilyenkor hiába vagyok szálkás, egy kicsi és satnya férfinak érzem magam, és ez rossz érzés, úgy hogy heti 5x edzek.


Hogy tudok nagyobb lenni?



febr. 5. 07:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Ő ilyenkor nem titeket hasonlít össze. Hanem anyaként rácsodálkozik, hogy tegnap még az orrát törölgette a játszótéren, ma meg egy kész férfi.

Ha nem tetszenél neki úgy, ahogy vagy, nem lenne veled.

febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te a fiadra nem tennél ilyen megjegyzést ha kigyúrt lenne? Büszke a fiára és ennyi. Ha zavar mond meg neki hogy előtted ne mondjon ilyeneket a fiára, miközben téged nem dicsér! 😁😁😂😂 Hány éves vagy? Mármint fejben!
febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy nem vagy ott, amikor jönnek a "gyerekek"

Menni fog a rivalizálás, ismerős helyzet.

Sosem versenyeztem volna egy tőlem 20-on éves kissráccal, de néha bepipul az ember, amikor látja, folyton versengenek vele, ismerős érzés.

Ugyanazt csinálja, utánozza, minden percben bizonyítani akar, neki már áll a kukija ugyanúgy.

febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Ajjaj, ez a farokméregetés a gyerek meg közted ez beteges.


Ha nem elég, hogy veled van és úgy tűnik elfogadott és a családjába beintegrált, akkor egy jó pszichológus segíthet.


Ha ezt nekem nőként felhoznád, engem lesokkolna és komolyan elgondolkoznék, hogy folytassam-e veled. Ez a fajata önértékelési probléma sajnos nagyon rosszul is visszaüthet és tönkretehet egy kapcsolatot.

febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Hihi, lúzer vagy kérdező, a fia egyszer majd elkezd becsicskítani, és milyen igaza is lesz :P
febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Elég nagy lúzerség a párod fiára féltékenykedni.
febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

De jó.

Én nő vagyok de soha nem jönnék össze olyan pasival akinek lánya van. Nem akarok a második lenni.

Nem érdekel hogy lepontoznak, de minden nő szerelmes a fiába és minden férfi szerelmes a lányába.

febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy gyorsan nő ,azt is jelenti hogy hízékony!

5-10 év múlva egy pocakos guruló ipse lesz. Ne foglalkozz vele.

febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
7-es, azt mondod, minden szülő létesítene szexuális kapcsolatot az ellenkező nemű gyerekével?
febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szexuálisan kíván téged a párod?

Ha igen, mit foglalkozol vele, ha akár a fiát, akár a sarki hentest izmosabbnak tartja?

Szánalmas ez a farokméregetés, 4-esnek igaza van.

Egyébként ha valami, ez a beteges önbizalomhiányod valóban tönkre teheti a kapcsolatotokat. Nem az izmod hiánya, hanem az önbizalmad hiánya.

febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!