Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig a fiát dicséri,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig a fiát dicséri, hogy milyen kigyúrt, ez nekem rosszul esik, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal.

Heti 1x általában átjönnek a gyerekek, ebédre.

Én edzem kb. 2 éve, de nehezen hízó alkat vagyok, és habár izmos vagyok, nem vagyok “nagy”.

A fia most kezdett el edzeni, fél éve kb., és vastagabb a karja, illetve nagyobb a háta, mint nekem.


Nagyobb a srác nálam, és mindig megjegyzi neki a párom, hogy:

“Milyen izmos vagy kisfiam, hogy kigyúrtad magad, úristen!”

Ilyenkor hiába vagyok szálkás, egy kicsi és satnya férfinak érzem magam, és ez rossz érzés, úgy hogy heti 5x edzek.


Hogy tudok nagyobb lenni?



febr. 5. 07:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt ilyen exem .

Állandóan a lánya volt a téma.

Most megy külföldi egyetemre, jaj szegény gyerekkel nem kivételeznek az iskolában pedig apuka ott dolgozik. Biztosan irigyek rá. Most modellkedik.

Most megyek vele kocsikázni, most megyek vele moziba, most elugrunk külföldre nyaralni.

De ha pasi lennék se kéne olyan aki a fiát ajnározza. Mert mindig csak a második leszek.

Utána persze sok év múlva ezek a gyerekek nem nyitják az ajtót a szülőkre, hiszen meg van a saját életük.

febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el egy nő (gondolom a párod a nő) nem olyan értelemben hasonlít össze, hogy ki néz ki jobban, hanem arra gondol, hogy nem volt olyan rég amikor még pelenkázta, babakocsiban tolta, óvodába vitte stb. most meg felnőtt férfi. Ebbe semmi összehasonlítás nincs.
febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
A leiras alapjan te nezel ki jol, te vagy sportos alkat, kisfiamnak meg iszonyu bunko az anyukaja es a gettos lufi jon be neki.
febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez motivalhatna a fejlodesre. Azert nem hizol mert nem tagitod a gyomrod...meg tobb kaloira kell. A gyors anyagcsere nem akkora hatrany mint a lassu.
febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

7.


És van a nagy többség, akik nem perverzek, mint a képzeletvilágod

febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás, ha a fejed tetejére állsz sem lesz olyan a tested, mint egy fiatalnak.
febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egy választ sem adott, kamu troll kérdés!
febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!