Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női szemmel a házias férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel a házias férfiak valójában nem sokkal inkább puhap*csok mint a tipikus férfiak?

Figyelt kérdés

Igaz hogy a nők széles körben elégedetlenek a tipikus férfi viselkedéssel otthon hogy az egy plusz gyerek gyakorlatilag akire mosni, főzni kell stb. de érdekes módon a nők mégsem a rendes, főzni tudó, maga után elpakoló, zokniját szét nem dobáló férfiakhoz mennek feleségül.


Ez utóbbiak egyedül maradnak általában.


Ez biztos nem véletlen.


febr. 6. 09:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
14) actual quote from ex sógorom: "én nem értek ahhoz a sok bonyolult jelhez a mosógépen, erre csak a nők agya tud úgy ráállni" 😵‍💫
febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom háziasabb mint én. Remekül főz, mos. Ketten azoktunk takarítani, de nőként én vagyok a rendetlenebb kettőnk közül, de ő egy talpig férfi, egyáltalán nem puhap.cs.
febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy van szeretője? Te vagy az? Csodálnám:)
febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

26.


Vagy neki van, vagy a férjének van. Valamelyiknek van, az 100%. Ha nem ő tart szeretőt, akkor kezdhet aggódni.


Esetleg C lehetőség, hogy ő maga a szerető valahol egy másik házas kapcsolatában.

febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Aki felnőtt férfiként nem képes ellátni magát és kivenni a részét (nem 'segíteni') a saját otthona rendben tartásából, azt vissza kell postázni anyukának 🤷‍♀️
febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
28) én visszapostáztam 😂 nagyon fel volt háborodva, hogy micsoda elvárás az felé, hogy be bírjon pakolni egy mosogatást 27 évesen 🫣
febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nekem vagy a férjemnek van szeretője? Tényleg? Mesélj még kérlek.


Te se férj, se feleség, se szerető nem vagy, mert nem kellesz senkinek, vagy mi bajod?

febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
95%
Jelenteni kellene ennek a gyökér Edinek a válaszait, nem reagálgatni rá, mert ez a célja, ha már az életben senkihez nem mer szólni, itt meg foglalkoztok vele.
febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az idefosott baromságaidnak a kérdéshez, szokás szerint. Remélem még ma tiltanak.
febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk. Meg jövőre is, meg 20 év múlva is, meg örökre amíg él az oldal, a nap minden percében. :)) Izgis.
febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!