Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női szemmel a házias férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel a házias férfiak valójában nem sokkal inkább puhap*csok mint a tipikus férfiak?

Figyelt kérdés

Igaz hogy a nők széles körben elégedetlenek a tipikus férfi viselkedéssel otthon hogy az egy plusz gyerek gyakorlatilag akire mosni, főzni kell stb. de érdekes módon a nők mégsem a rendes, főzni tudó, maga után elpakoló, zokniját szét nem dobáló férfiakhoz mennek feleségül.


Ez utóbbiak egyedül maradnak általában.


Ez biztos nem véletlen.


febr. 6. 09:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
2024 van, letojom, ki mennyire vallja magát háziasnak (spoiler: sem a férjem, sem én nem vagyunk azok), az alapvetés és nem preferencia, hogy ketten tartjuk rendben a közös környezetünket. Ennyi, semmi mágia. Ennek hiányában nem lennék a férjemmel, mert aki a társára hárítja a közös munkát, az kihasználja a másikat. Szerencsére erre soha egy szót sem kellett vesztegetnie egyikünknek sem.
febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól puha.öcs egy férfi, hogy nem trehány, és nem attól férfias, hogy semmit nem csinál otthon és ki kell szolgálni meg utána pakolni.
febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát eszem megáll hogyan lehet ilyen értelmetlen kérdést kiírni. Ennyire sok időd van kérdező, vagy irogykedsz a NORMÁLIS férfiakra, akiknek alap, hogy ha nem is tudnak főzni megtanulnak, vagy kimossák a ruhákat, elpakolnak maguk után?
febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
6) én meg azt vettem észre, hogy sok férfi beleáll a hülye szerepbe, hogy ne is legyenek vele szemben otthoni elvárások. Weaponized incompetence, mikor csakazértsem képes normálisan bepakolni egy mosogatógépet vagy tisztességesen felporszívóz i.
febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem éltem együtt olyannal soha, aki ne takarított volna el maga után. A jövőben sem tervezek ilyet. Nem tudom, mitől lenne puhapcs, aki úgy viselkedik, mint egy normális felnőtt :D
febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
16) te amúgy így mentálisan sérült vagy, ha ez szerinted egy reprezentatív jelenség? 😳😂
febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

17.


Nyilván ez egy karikatúra, túlzás, a valóságban nincs ott a lúzer férj, mert addigra neki el kell otthonról mennie, mire a szerető megérkezik. Horgász-klubban, kocsmában vagy tekepályán a helye addig, az a lúzer férfiak gyűjtőhelye.


Ő szolgának van tartva, a szerető is azt eszi, amit ő főzött nekik. Köszönet nincs, max néha oda-odasóz a felesége, hogy "nem volt elég finom" esetleg "Abdulnak nem ízlett a kókuszgolyó".

febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
De, én olyanhoz mentem hozzá, aki a szennyesbe bírja dobni a gatyáját és oda tud állni a tűzhely meg a mosogató elé is. Ettől nem puhapöcs, csak nem vagyok a bejárónője se, meg az anyja sem.
febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

14) volt egy ilyen exem, mondjuk elég rövid ideig 😂 két példával tudom illusztrálni a jelenséget:

1. Szervezett nálam egy összejövetelt másnapra, megbeszéltük, hogy mivel egész nap nem leszek otthon, egyedül oldja meg a takarítást. Hazaérek, tisztítószerek, porszívó etc szétdobálva, a porszívózás pontosan addig terjedt, ameddig bármi bútor elmozdítása nélkül ment. Minden felület csíkosra sikálva, szemetesek tele, kupi csak kicsit odébb suvasztva. Mondtam, hogy azért ez elég tré, elküldött az anyámba, hogy ha nekem ennyire nem felel meg az ő fáradságos munkája, akkor innentől egyedül csinálom (pár héten belül tényleg egyedül csináltam, de már nélküle 😂).

2. Volt egy imádott, kézzel készült gyapjúpulóverem a nagymamámtól. Aki nem teljesen kretén, annak megvan, hogy a gyapjút óvatosan mossuk. Emberünk fogta és bek.rta a gépbe az edzőscuccaival együtt 60 fokon, nyilván tönkrement. A konklúzió az lett, hogy az én kva anyámat, amiért nem értékelem, hogy kimosott (85%-ban a saját cuccait), mé' nem mutattam meg neki, mint valami gyereknek, hogy a színtiszta gyapjút hogy kell...

febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerető? Szolga? Parancsolsz?

A férjem nem szolga attól, hogy ő IS végez házimunkát. Felnőtt ember, nem kisbaba.

febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!