Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női szemmel a házias férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel a házias férfiak valójában nem sokkal inkább puhap*csok mint a tipikus férfiak?

Figyelt kérdés

Igaz hogy a nők széles körben elégedetlenek a tipikus férfi viselkedéssel otthon hogy az egy plusz gyerek gyakorlatilag akire mosni, főzni kell stb. de érdekes módon a nők mégsem a rendes, főzni tudó, maga után elpakoló, zokniját szét nem dobáló férfiakhoz mennek feleségül.


Ez utóbbiak egyedül maradnak általában.


Ez biztos nem véletlen.


febr. 6. 09:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
61%
Nőtől függ, hogy kitől, mit vár el.
febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a férjem a rendesebb. Főz/mos/takarít/füvet nyír (70 nm a kert)/bevásárol/tereget/pelenkázza a babát/porszívózik.


Ok a zuhanyzót utálja tisztítani és soha semmilyen körülmények között nem seper fel és felmosni sem szokott, ha nem muszáj, de háziasabb, mint én. Mióta itthon vagyok sokat, azóta én végzek több házimunkát, de előtte ő csinált többet.

febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Én házias férfihoz mentem férjhez. Szerintem az a puhapöcs, aki nő nélkül nem lenne képes ellátni magát. Kinek mi.

Férfi szemmel az olyan nő, aki mos, főz, takarít nem sokkal inkább lábtörlő mint a csajos nők? Mindegyik azt mondja, hogy házias feleséget akar, mégis a 20 éves instacicákra csorgatják a nyálukat akik szemmel láthatóan több faszt fogatak életükben mint fakanalat. A rendes, házias nők meg egyedül maradnak. Ez biztos nem véletlen. Brühühü.

febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!